Jesteś tutaj:

Honey - jestem prawie łysa po przedłużaniu włosów


Honorata Skarbek lubi eksperymentować z nowymi fryzurami. Jednak okazuje się, że tym razem gwiazda przesadziła, gdyż ostatni zabieg przedłużania włosów tradycyjną metodą, zniszczył jej włosy i wokalistka jest prawie łysa. Jak do tego doszło?

Honorata Skarbek przeżywa prawdziwy dramat. Okazuje się, że po ostatnich fryzjerskich eksperymentach, wypadły jej włosy. Artystka po kilku miesiącach noszenia przedłużanych włosów, zdecydowała się je teraz zdjąć. Niestety zabieg okazał się bardzo niekorzystny dla jej naturalnych włosów. Honey na swoim blogu napisała, że jest prawie łysa.

"Kilka dni temu odczepiłam przedłużane włosy. Był to drugi raz w moim życiu, kiedy zdecydowałam się na stałe przedłużanie na 2-3 miesiące. Swoje nosiłam o 2 miesięcy z racji tego, że bardzo szybko rosną mi moje włosy. Tym razem zastosowałam metodę "kanapkową". Niestety po ściągnięciu włosów (jest to najgorszy etap przedłużania włosów), stan moich naturalnych jest opłakany :( Nie mam 2/3 swoich naturalnych włosów. Są poszarpane, a końcówki porozdwajane. Jestem załamana, bo po pierwszym przedłużaniu na mikrowaroczyki moje włosy były w świetnym stanie. Zdecydowałam się na ścięcie swoich naturalnych włosów do ramion, może troszkę krócej... Tym czasem czeka mnie długa i mozolna rekonwalescencja tego co zostało mi na głowie" - napisała artystka na swoim blogu.

Z pewnością po takiej lekcji Honey na długo zapamięta, że jeśli chce się być pięknym, trzeba także cierpieć. Na szczęście Klinika Handsome Men ma w swojej ofercie niechirurgiczne uzupełnianie włosów, dzięki któremu z pewnością Honorata może odzyskać swoją piękną, bujną fryzurę. Pani Honorato zapraszamy. Wiele polskich celebrytów już skorzystało.

Poniżej modelka Adrianna Gerczew i aktorka Tatiana Sosna - Sarno. Zobaczycie galerię pozostałych Gwiazd - klientów kliniki Handsome Men Tutaj

Źródło: blog Honoraty Skarbek, www.se.pl

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Regeneracja włosów Cienkie włosy Połysk włosów Geny Włosy