Jesteś tutaj:

Ducray Creastim przeciw wypadaniu włosów

Problem wypadania włosów dotyczy 3 na 4 kobiety w pewnych okresach życia. Stres, źle zbilansowana dieta, zmęczenie czy niezdrowy tryb życia nasilają objawy.

Lotion Ducray Creastim Działanie dermokosmetyku Ducray Creastim opiera się na synergicznym połączeniu substancji aktywnych:

Kreatyna– przyspiesza przejście z fazy telogenu (wypadania włosa/ów) do fazy anagenu (wzrostu włosa/ów).
Tetrapeptyd -ogranicza wytwarzanie białka zaangażowanego w obumieranie komórek włosa, opóźniając tym samym fazę wypadania i przedłużając fazę wzrostu.
Kompleks witamin - B5, B6 i Biotyna przyczynia się do wzmocnienia struktury włosów.
Witamina B5 (kwas pantotenowy) - pomaga utrzymać optymalne nawilżenie włosów.
Witamina B6(pirydoksyna) uczestniczy w syntezie hemoglobiny dostarczającej tlen, aminokwasy i enzymy niezbędne do prawidłowegowzrostu włosów.
Biotyna (witamina B8 lub witamina H)odgrywa kluczową rolę w syntezie kwasów tłuszczowych,w połączeniu z witaminą B5poprawia ogólną kondycję włosów.

Preparat, dzięki lekkiej konsystencji szybko się wchłania, nie obciąża i nie przetłuszcza włosów. Doskonała tolerancja dermokosmetyku pozwala na jego stosowanie nawet w przypadku wrażliwej i skłonnej do podrażnień skóry głowy.

Lotion Ducray Creastim cena - 160zł/2x30 ml (kompletna 2 miesięczna kuracja)

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Zagęszczanie włosów Suche włosy Łysienie mężczyzn Kolory włosów Łysienie u dorosłych Dermatitis