Jesteś tutaj:

Ampułki na wypadanie włosów Easy Care T Rescure od Artego

Easy Care T Rescue to linia zapobiegająca wypadaniu włosów wyprodukowana przez markę Artego. W skład niej wchodzi szampon i specjalne ampułki. 

Seria Easy Care T marki Artego do połączenie fitoterapii i aromaterapii w jednym. Jej głównym zadaniem jest zapobieganie nadmiernemu wypadaniu włosów, wzmocnić je i dodać im energii. 

W skład opakowania ampułek wchodzi 10 słoiczków o pojemności 8 ml. Każdy ze słoiczków posiada szczelne, gumowe zamknięcie, przypominające zamknięcie lekarstwa-szczepionki. Po jego otworzeniu, na górę słoiczka nałożyć trzeba specjalną gumową pipetkę, a następnie przyłożyć do skóry głowy i stopniowo wylewać zawartość odżywki. 

Ampułki Artego zawierają Complex Trichogen TM, z wyciągiem z żeń-szenia, Ginkgo Biloby, soi, łopianu i cynamonu. To niezwykłe połączenie ma pobudzać krążenie krewi w skórze głowy, a tym samym powodować wzrost włosów. Dodatkowo odżywka ma silne działanie antybakteryjne, przedłuża cykl życia włosów i odżywia cebulki dzięki zawartym w składzie algom morskim. 

Po pierwszej aplikacji można poczuć przede wszystkim energię. Po wchłonięciu się specyfiku wyczuwalne jest delikatnie mrowienie i ochłodzenie skóry głowy. Dodatkowo połączenie wspomnianych składników roślinnych to wspaniała aromaterapia! Cynamon, żeń-szeń, vetiver - zapach relaksuje, ale jednocześnie pobudza, jest bardzo intensywny, lekko ziołowy, przyjemny. 

Producenci zapewniają, że pierwsze efekty skuteczności terapii poczujesz po około dwóch tygodniach codziennego stosowania ampułek. Naszym zdaniem musisz być bardziej cierpliwa. Na reakcję skóra głowy potrzebuje około trzech, czterech tygodni. Włosy odzyskują energię, są mocniejsze i mniej ich zostaje na szczotce. 

Te ampułki to świetna kuracja na włosy i skórę głowy po lecie, po okresie wzmożonego stresu, chemioterapii czy osłabienia całego organizmu. Włosy stają się gęstsze i zdrowsze, a skóra głowy odzyskuje równowagę. 

Jedno opakowanie (10 słoiczków) wystarcza na około dwa, trzy tygodnie stosowania. Jedna ampułka to dwie, trzy aplikacje. Cena 100 zł jest dość atrakcyjna, jak na sezonową kurację. 

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Utrata włosów Suche włosy Kolor włosów Grzybica Łupież Cięcie stożkowe