Jesteś tutaj:

Z fryzjerem dookoła świata

Nomad Berber - znany stylista i fryzjer wyruszył w podróż dookoła świata, by na własne oczy zobaczyć, jak wygląda praca jego kolegów po fachu. Podróż rozpoczęła sie 12 czerwca 2013 i ma trwać 12 miesięcy. Stylista planuje odbyć podróż przez 5 kontyntynentów. Podczas wyprawy Miguel Gutierrez - bo tak się naprawdę nazywa, odwiedza rozmaite zakłady fryzjerskie i korzysta z ich usług. Wizyty są oczywiście nagrywane, opisywane na Twitterze, facebooku i blogu, a filmy trafiają na YouTube'a.

Podczas fascynującej podróży, która trwa już od 8 miesięcy, stylista odwiedza duże i małe zakłady fryzjerskie i korzysta z ich usług. "Nomad Barber" poddaje się różnym zabiegom fryzjerskim tj. golenie, strzyżenie, masowanie. Internauci dzięki niemu mogą zobaczyć codzienne życie fryzjerów w Azji, Afryce czy Ameryce Południowej.

Dotychczas na blogu i kanałach społecznościowych można zobaczyć relacje z Grecji, Turcji, Indii, Tajlandii, Wietnamu, Nepalu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Hongkongu, Malesji i Singapuru.

Roczna wyprawa ma zakończyć się w Ameryce Południowej.

 

 

 

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Łysienie plackowate Wzrost włosów Puszenie włosów Fryzury Grzywka Fryzura