Jesteś tutaj:

Wytatuowany KMS California

W lipcu na jeden weekend Centrum Stocznia Gdańska zamieniło się w miejsce wypełnione tatuażem i muzyką – po raz piąty odbył się Cropp Tattoo Konwent. Jednym z najbarwniejszych punktów programu był pokaz fryzur alternatywnych przygotowany przez gdański salon Barber Shop. W ich stworzeniu pomogły produkty KMS California.

Podczas konwentu odwiedzający mieli okazję uczestniczyć w szeregu aktywności: w konkursach na najlepsze tatuaże, mogli przyjrzeć się tatuatorom przy pracy czy też zainspirować się, oglądając tatuaże na zdjęciach i... ciałach innych osób.

W sobotę na scenie głównej goście zobaczyli to, co z włosów potrafi wyczarować Barber Shop, czyli najbardziej odjazdowa ekipa fryzjerów z Trójmiasta. Wytatuowani, wykolczykowani i niesamowicie utalentowani! Ich po prostu nie mogło zabraknąć na konwencie. Gościom eventu pokazali szalone fryzury, do których powstania niezbędny okazał się KMS California.

– Przygotowaliśmy pięć fryzur damskich i trzy męskie. Każda z modelek wystąpiła w dwóch odsłonach. W czasie pokazu współpracowała z nami wizażystka-stylistka Maja Modrzejewska, właścicielka Funkystyle Studio (autorka makijaży i dwóch z trzech peruk). Fryzury modeli to efekt pracy naszych stylistów: Radka Ruska, Rafała Sikory, Adriana Wójcika i mojej – mówi Aneta Jackowska, która „dowodziła” załogą Barber Shop podczas konwentu. –

Chcieliśmy pokazać inną stronę pracy stylistów, tę bardziej szaloną i kolorową. Udowodnić, że takie pokazy mogą bawić dwie strony: fryzjerów i publiczność. Nasze motto brzmiało: „Fryzjerzy Barber Shop mają równie ciekawe pomysły jak ich klienci” – dodaje stylistka. – Korzystaliśmy z produktów KMS California, ponieważ są kolorowe, różnorodne i idą z duchem czasu – tak jak my i nasi klienci. Główne produkty użyte do pokazu pochodziły z dwóch serii: HAIRSTAY (maximum hold spray, style boost i anti-humidity seal) oraz HAIRPLAY (sea salt spray, dry wax i makeover spray).

Oprócz pokazu Barber Shop przygotował niesamowite stoisko zbudowane z europalet, na którym można było zakupić KMS California. Odwiedzający konwent, zachęceni pokazem, tłumnie przybywali na stoisko, by zapoznać się z produktami KMS.

www.kmscalifornia.com

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Gęste włosy Łysienie plackowate Puszenie włosów Naskórek włosa Trwała kwaśna