Jesteś tutaj:

Spotkajmy się w Barcelonie z Montibello

Jesienią klienci marki Montibello mieli okazję wyjechać do Hiszpanii na szkolenia organizowane w ramach flagowej akcji marki – „Spotkajmy się w Barcelonie!”.

Barcelona jest miastem, które warto odwiedzić o każdej porze roku. Stolica hiszpańskiej prowincji – Katalonii, ma opinię jednego z najpiękniejszych miast świata. Decyduje o tym już samo położenie Barcelony wzdłuż złocistych plaż i pasm górskich. Z naturą poszli w szranki tacy artyści jak Gaudi i Picasso, nadając swymi pracami miastu niepowtarzalny charakter. Muzyka… we dnie i w nocy rozbrzmiewa nią aleja La Rambla oraz nadmorska dzielnica Port Olimpic. Pośród rzędów platanów rytmy katalońskie przeplatają się z arabskimi albo latynoskimi.

Spacerując po uliczkach romantycznej Dzielnicy Gotyckiej, warto zajrzeć do słynnej kawiarni Cztery Koty (Els Quatre Gats), w której do dziś przesiaduje artystyczna bohema. Kiedyś bywali tu właśnie Gaudi i Picasso, a oprócz nich także Salwador Dali.

Klienci decydujący się na współpracę z montibel.lo otrzymują w Barcelonie także szansę praktycznego poznania aktualnej kolekcji marki oraz nowości wchodzących na rynek polski. Hiszpańscy instruktorzy podczas pełnego dnia szkoleniowego prezentują swoją koncepcję fryzur, jakie będę modne w danym sezonie, a następnie uczestnicy szkolenia biorą udział w praktycznych warsztatach.

Kolejne okazje na udział w szkoleniu i wyjazd do magicznej Barcelony już od stycznia 2013. Spotkajmy się w Barcelonie!

Materiały: Montibello

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Łysienie plackowate Zagęszczanie włosów Łuska włosa Diademy Hormony Fryzury