Jesteś tutaj:

Remington podczas Art & Fashion Night

Szyk i elegancja wpisana w modę i sztukę na najwyższym poziomie zagościły podczas II edycji Gali Art & Fashion Night. Pokaz najnowszej kolekcji Joanny Klimas „CONTRADICTIONS” JESIEŃ/ZIMA 2013/2014, którego sponsorem była marka Remington, spotkał się z gorącym przyjęciem. Wydarzenie odbyło się w poniedziałek (20.05.2013) w Hotelu Sofitel Warsaw Victoria.

Druga edycja Gali Art & Fashion Night przeszła już do historii. Na zaproszonych gości czekały wysmakowane propozycje. Miłośnicy sztuki mogli podziwiać wystawę malarstwa Pauli Jaszczyk oraz rzeźby Sylwestra Ambroziaka. Głównym wydarzeniem bez wątpienia był pokaz mody Joanny Klimas.

- Kreacje Joanny Klimas nieustannie zaskakują i zdobywają uznanie. Wczorajszy pokaz był wysublimowaną ucztą dla przybyłych gości. Cieszy nas fakt, że marka Remington przyczyniła się do tego sukcesu - mówi Anna Filipowicz
– Kostecka, Category Manager marki Remington

Już po raz drugi fryzury modelek prezentujących ubrania Joanny Klimas przygotowali fryzjerzy korzystając z urządzeń do stylizacji marki Remington. Zaangażowanie w pokaz podczas II edycji Gali Art & Fashion Night było kontynuacją współpracy podjętej w listopadzie 2012 roku.


O Remington
Remington pomaga milionom użytkowników na całym świecie w pielęgnowaniu ich urody oraz pozwala na kreatywne zmiany wizerunku. Oferuje szeroką gamę urządzeń do stylizacji włosów (suszarki, prostownice, lokówki) i męskiej pielęgnacji osobistej (golarki elektryczne rotacyjne i foliowe, trymery, strzyżarki), a także innowacyjne produkty do depilacji IPL. Nr 1 w stylizacji włosów w Polsce*.
www.remington-europe.com

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Cienkie włosy Utrata włosów Objętość włosów Mieszki włosowe