Jesteś tutaj:

Pokaz trendów fryzjerskich Davines

Marka Davines w dniach 22-23 kwietnia w Krakowie zorganizowała Galę połączoną z pokazami trendów fryzjerskich. Tym razem impreza zgromadziła przyjaciół marki Davines: klientów, trenerów, współpracowników i pracowników firmy. Atmosfera tej fryzjerskiej uroczystości silnie udzieliła się wszystkim obecnym. Pokaz Look & Learn w wykonaniu Tomasza Bronowickiego i Rafała Potomskiego stanowił interpretację trendów fryzjerskich na nadchodzący sezon, w tym kolekcji CLiCK autorstwa Dyrektora Artystycznego Davines Angela Seminary.

Podczas prezentacji wykonane zostały i omówione krok po kroku strzyżenia. Przedstawiono także gotowe stylizacje oraz omówiono efekty kolorystyczne uzyskane nową linią do koloryzacji permanentnej niezawierającą amoniaku A New Colour. Forma pokazu miała na celu ukazać od podstaw proces tworzenia fryzury oraz zobrazować drogę od inspiracji do finalnego efektu. Zaprezentowaliśmy koncept well-being i praktyczne porady, jak z sukcesem rozwinąć strefę pielęgnacji włosów i skóry głowy w nowoczesnym, profesjonalnym salonie fryzjerskim.

Duże emocje wzbudziło ogłoszenie wyników konkursów DaviSalon i A New Colour Salon – zaprezentowane zostały najatrakcyjniejsze salony Davines w Polsce oraz salony, które w najciekawszy sposób prezentują linię A New Colour.Oprócz części fryzjerskiej nie zabrakło także rozrywki, którą zapewnia najpopularniejsza w całej Polsce wśród turystów wyjątkowa strefa krakowskiego Rynku Głównego. To tam uczestnicy eventu mogli poczuć prawdziwą magię miejsca. Tych, którzy nie mogli być w tym roku, marka Davines gorąco zaprasza na kolejne spotkanie!

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Gęste włosy Utrata włosów Trwała ondulacja Cebulka włosa Cięcie stożkowe Hormony