Jesteś tutaj:

Ostre cięcie - IV seria programu

Telewizja TTV już dziś - 23 września, zaprasza na trzeci odcinek IV serii programu fryzjerskiego "Ostre cięcie". Najlepszy fryzjerski duet, czyli Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt do tej pory pomogli już kilkudziesięciu salonom fryzjerskim w Polsce. Doświadczeni fachowcy, twórcy akademii fryzjerskiej, dzielą się swoją wiedzą zawodową, ale niejednokrotnie rozwiązują także skomplikowane sytuacje międzyludzkie. Nowy sezon to oczywiście kolejne wyzwania, ale także zupełnie nowe elementy w samej formule programu. Ekipa odwiedzi dwanaście salonów fryzjerskich zlokalizowanych w całej Polsce, od wybrzeża  aż po Podhale. 

Foto: www.player.pl

W odwiedzanych przez „Ostre cięcie” salonach pojawi się czołowa stylistka gwiazd TVN – Dorota Williams, która pokaże, jak właściwie dobrać strój do sylwetki i fryzury, a także uświadomi, że dzięki całościowej poprawie wyglądu można nabrać większej pewności siebie i zyskać nową energię.

Do części salonów Andrzej i Tomek wrócą po miesiącu, aby sprawdzić, jak powiodła się metamorfoza. Sprawdzą, jak personel radzi sobie po przebytym szkoleniu, a także jakie wnioski po upływie czasu nasuwają się właścicielom i pracownikom. W nowej serii programu pojawią się oczywiście Goście Specjalni, którzy sprawdzą umiejętności fryzjerek, a będą to znane i lubiane gwiazdy z pierwszych stron gazet i głównych portali internetowych, między innymi Natasza Urbańska, Anna Korcz i Agnieszka Włodarczyk.

Program "OSTRE CIĘCIE" w telewizji TTV w każdy wtorek, 22:00

Metamorfozy salonów wspierają marki fryzjerskie: Artègo, Kemon i Montibello, a także sieć sklepów fryzjerskich Fale Loki Koki.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Gęste włosy Suche włosy Pasemka Grzywka Gorączka okopowa Farbowanie włosów