Jesteś tutaj:

Kampania We Love Blonde Goldwell

Włosy blond mają wyjątkową siłę przyciągania. Na przestrzeni ostatnich lat ewoluowały do roli najbar-dziej charakterystycznego symbolu piękna. Od takich ikon jak Marilyn Monroe czy Madonna, po super-modelkę Heidi Klum czy gwiazdę Hollywood Blake Lively – kobiety kochają blond, ponieważ to coś wię-cej niż tylko kolor. Blond jest różnorodny, wymagający, piękny i kreatywny.

Blond potrzebuje eksperta
2/3 wszystkich klientek salonów fryzjerskich chce być blondynkami1,jednak uzyskanie perfekcyjnego odcienia jest nie lada wyzwaniem. Nowa kampania We Love Blonde od GOLDWELL otwiera przed salonami nowe moż-liwości w koloryzacji blond. Kampania wspiera fryzjerów nie tylko nowościami produktowymi. Zapewnia znacz-nie więcej: fryzjerzy będą mogli korzystać z najbardziej aktualnych i łatwych do zastosowania w salonie usług oraz inspirujących technik. Wysoce efektywny asortyment zawierający najnowocześniejsze innowacje produk-towe oraz ukierunkowane wsparcie marketingowe i szkoleniowe umożliwią skuteczne promowanie usług blond w salonie.

Blond jest inspirujący
Cztery zupełnie nowe usługi blond oraz techniki koloryzacji umożliwią fryzjerom uzyskanie najbardziej pożąda-nych typów blondu. Delikatne i wyraziste stylizacje, chłodne i ciepłe odcienie – wszystkie życzenia klientek mogą zostać spełnione. We wszystkich czterech usługach wykorzystano nowe techniki koloryzacji, w tym dwie Techniki Wolnej Ręki.

Blond jest indywidualny
Nie jest tajemnicą, że większości klientek nie podobają się standardowo rozjaśnione włosy. Każda klientka pragnie indywidualnie dobranego koloru blond. Nowe usługi blond od GOLDWELL umożliwią spełnienie tych oczekiwań. Począwszy od usługi delikatnego rozjaśnienia przy użyciu SilkLift, po usługę kreatywnego tonowa-nia farbami Colorance lub Elumen, GOLDWELL oferuje więcej produktów, więcej różnorodności i więcej możli-wości w koloryzacji blond.Blond jest innowacyjny
Wspaniały asortyment i innowacje sprawiają, że usługi blond od GOLDWELL są naprawdę nowatorskie – po-dobnie jak nowe odcienie rozjaśniające Nectaya HiBlondes Control. To pierwszy segment wysoce efektywnych farb rozjaśniających bez amoniaku od GOLDWELL stworzony specjalnie dla klientek, które obawiają się rozjaśniaczy oraz standardowych farb rozjaśniających lub mają delikatne, podatne na uszkodzenia włosy. Nowe odcienie Nectaya zapewniają perfekcyjne rozjaśnienie i tonowanie w jednym zabiegu. Highlift System daje niesamowicie odżywione i odczuwalnie delikatniejsze włosy. Nowa receptura bez amoniaku jest wzbogacona o 20% więcej intralipidów2 i 100% więcej olejku arganowego2, co sprawia, że jest ona idealnie dopasowana do specjalnych potrzeb włosów rozjaśnionych.

Blond jest ponadczasowy
Odpowiednio dobrane produkty do pielęgnacji i stylizacji są niezbędne do podkreślenia i utrzymania najpięk-niejszych odcieni blond. Pielęgnacja i stylizacja GOLDWELL jest idealnym dopełnieniem koloryzacji GOLD-WELL. Czy to w salonie, czy w domu, produkty GOLDWELL są niezbędne do tego, aby wydobyć z blondu to, co najlepsze.

Blond jest siłą napędową Twojego sukcesu
Jako że bardzo dużo klientek salonów fryzjerskich pragnie być blondynkami, segment usług i produktów blond ma ogromny wpływ na rozwój salonu. Odpowiednie wsparcie marketingowe i szkoleniowe od GOLDWELL umożliwi skuteczne promowanie usług blond w każdym salonie. Na wyjątkowych szkoleniach dotyczących blondów fryzjerzy dowiedzą się więcej o usługach blond, w szczególności o indywidualnych technikach kolory-zacji stworzonych przez GOLDWELL Global Master Team. Usługi blond od GOLDWELL zapewnią pełną swo-bodę dla Twojej kreatywności i różnorodności – spełnisz życzenia wszystkich klientek, które pragną doskonałe-go, idealnie dopasowanego odcienia blond.

Szczegółowe informacje oraz rejestracja na szkolenia u Przedstawicieli Handlowych GOLDWELL.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Łysienie plackowate Utrata włosów Farbowanie włosów Farbowanie włosów Diademy Aromataza