Jesteś tutaj:

Kampania KMS California - Z obsesją na punkcie stylu


Topowi styliści fryzur KMS California – profesjonalnej marki do pielęgnacji i stylizacji włosów – Edwin Johnston i Clive Allwright – na 2014 rok przygotowali kampanię „Obsessed with Style” („Z obsesją na punkcie stylu”), która celebruje indywidualność i wolność w wyrażaniu siebie. 

Na serii fotografii możemy zobaczyć jak motto kampanii ożywa dzięki dziesięciu modelom. Zdjęcia koncentrują się przede wszystkim na świetnych uczesaniach, ale mocno podkreślają także indywidualny przekaz modowy każdego z modeli oraz sposób ich zachowania. A za jego pomocą modele manifestują wolność, oryginalność i przebojowość.

Edwin Johnston i Clive Allwright stworzyli uczesania bazujące na modzie ulicznej, odwadze i wyjątkowości. Wykreowane przez nich fryzury cechuje niezwykle wysoka precyzja cięcia i wykończenia. – W czasie pracy nad kolekcją mocno koncentrowaliśmy się na tym, aby fryzury zjawiskowo prezentowały się w prasie – relacjonuje Edwin Johnston. – Dodatkowo tak poprowadziliśmy cięcia i stylizacje, aby dobrze wyglądały na żywo oraz były możliwe do stworzenia w salonie i odtworzenia w domu – dodaje Johnston. – W pracy stylisty pomysł na fryzurę jest ważny, ale kluczowe jest to, by stworzyć zestaw technik umożliwiających jej urzeczywistnienie. Jestem bardzo zadowolony, bo w kampanii „Obsessed with Style” udało nam się połączyć te dwa czynniki – mówi Clive Allwright.

Kropką nad i jest starannie dobrana garderoba utrzymana w duchu vintage. To miks najnowszych trendów połączonych z ubraniami-ikonami. Całość jest eklektyczna, zaskakująca i kolorowa – tak jak produkty KMS California.

Kampania jest promowana hasłami:
• To ja noszę włosy, a nie włosy noszą mnie.
• Fryzura jest moją wizytówką.
• Włosy to mój ulubiony „rekwizyt”. Cała reszta jest tylko dopełnieniem mojego wyglądu.
• Jestem indywidualnością, a nie masowo produkowaną istotą. Tańczę do rytmu, który sam sobie wybijam.

BIO STYLISTÓW FRYZUR

Clive Allwright – Globalny Dyrektor Artystyczny KMS California. Brytyjczyk, który swój talent fryzjerski rozwinął w Australii. Od 25 lat w branży. Ceniony na świecie stylista fryzur.

Z KMS California podróżuje po świecie, pracuje przy filmach szkoleniowych i promocyjnych, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas konferencji oraz indywidualnych briefingów prasowych z redaktorami działów urody.

Roztaczał swój urok podczas tygodni mody na całym świecie, a w 2012 roku był jednym z dyrektorów London Fashion Week.

Jest współwłaścicielem salonu Our Place mieszczącego się w Sydney (www.ourplacesalon.com.au).


Edwin Johnston
– Międzynarodowy Dyrektor Artystyczny KMS California. Zdobywca wielu nagród fryzjerskich. Jego prace publikowane były na łamach „Vogue”, „ELLE”, „Estetica”.

Od 18 lat członek Teamu Artystycznego KMS. W tym czasie prowadził seminaria i imprezy szkoleniowe m.in. w Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Anglii, Hongkongu, Hiszpanii, Holandii i Ameryce Północnej.

Jest odpowiedzialny za opracowywanie programów szkoleniowych KMS. Decyduje, jaki kształt przybierze kampania promocyjna KMS na dany rok.

Urodził się w Belfaście w Irlandii Północnej, ale za swój dom uważa Vancouver, w pobliżu którego prowadzi jeden z najlepszych kanadyjskich salonów – Cutting Room Creative (www.cuttingroom.ca).

 


Zdjęcia z kampanii można obejrzeć w naszej Galerii fryzur. Zapraszamy Tutaj.


Film promujący kampanię :

Więcej informacji o KMS California: www.kmscalifornia.com oraz www.facebook.com/KMSCaliforniaPL.


Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Gęste włosy Utrata włosów Struktura włosów Mężczyźni Grzywka Farbowanie włosów