Jesteś tutaj:

Jesienna konferencja Maniewski Academy dla Kemon

Najciekawsze inspiracje i trendy w stylizacji włosów, najlepsze techniki cięcia oraz interesujące dyskusje o sztuce fryzjerskiej – eksperci Maniewski Academy wspólnie z marką kosmetyków profesjonalnych Kemon zorganizowali mistrzowskie warsztaty dla stylistów z całej Polski. Spotkanie odbyło się we wrześniu, w malowniczo położonym Hotelu Dosłońce.

Twórcą Maniewski Academy i organizatorem cyklicznych konferencji szkoleniowych dla profesjonalistów jest Maciej Maniewski – designer sztuki fryzjerskiej, autor metamorfoz wielu gwiazd, zaliczany do czołówki polskich kreatorów i ekspertów w opiece nad włosami. Prowadzone przez niego warsztaty należą do najbardziej prestiżowych spotkań fryzjerskich w Polsce.

Cieszę się, że konferencje z ekspertami i stylistami Maniewski Academy spotykają się z tak dużym zainteresowaniem. Mamy w Polsce mnóstwo świetnych fryzjerów, którzy chcą się dokształcać, doskonalić warsztat, są ciekawi nowych trendów i tego, co jest modne na świecie. To dla nich rozwijamy naszą Akademię i to do nich kierujemy nasze zaproszenie do stałej współpracy przez dołączenie do grona salonów partnerskich marki Maniewski. Idea salonów partnerskich to także propozycja dla inwestorów, którzy szukają ciekawego pomysłu na własny biznes – podkreśla Maciej Maniewski.

Każda edycja spotkań gromadzi w jednym miejscu specjalistów stylizacji, technik koloryzacji i upięć, modelowania oraz pielęgnacji włosów. Konferencje stanowią źródło informacji na temat nadchodzących trendów i zwiastunów fryzjerskich premier z Londynu, Paryża czy Nowego Jorku. Są przy tym świetną okazją do przyjrzenia się pracy stylistów Maniewski Academy oraz zainspirowania się ich technikami cięcia i metodami modelowania. Podpowiadają oni, w jaki sposób wykorzystywać trendy w modzie i sztuce, dzielą się praktycznymi wskazówkami, a także prezentują rozwiązania, które za moment będą modne na polskich ulicach. Warsztatom zawsze towarzyszą prezentacje tworzenia fryzur oraz pokazy stylizacji przygotowanych przez zespół Maniewski Academy.www.maniewski.pl

Na podstawie materiałów Maniewski Academy

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Regeneracja włosów Łysienie plackowate Farbowanie włosów Biopsja Łysienie u dorosłych Geny