Jesteś tutaj:

Artègo Prestige Night 2013 – fryzjerska sztuka wyobraźni

Podczas tegorocznych targów Look w Poznaniu miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Gościem specjalnym uroczystości była światowej sławy znana wszystkim piosenkarka muzyki pop Oceana. Imprezę poprowadził popularny prezenter Tomasz Kamel. Wieczór uświetniły pokazy kolekcji fryzur zainspirowanych najnowszymi trendami mody- Akademia Stylizacji Małgorzaty Babicz, Stylistka gwiazd Sylwia Kiliś, Polverini Parrucchieri oraz Artègo Artistic Team.

Tegoroczna, 2. edycja Artègo Prestige Night była jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń fryzjerskich tego roku. Budynek MTP Iglica w Poznaniu zamienił się w pałacowe wnętrze charakterystyczne dla dobrego stylu i elegancji. Przepiękny, ogromny kryształowy żyrandol wiszący nad nowoczesną sceną, niesamowita gra świateł, profesjonalna obsługa, nietuzinkowa muzyka to wszystko sprawiało, że klimat imprezy stał się bardzo prestiżowy. Oczywiście wieczór nie byłby tak udany bez Klientów artego, którzy licznie przybyli do Poznania.

Część pokazową imprezy rozpoczęła Akademia Stylizacji Małgorzaty Babicz, która specjalnie dla artègo zadebiutowała z najnowszą kolekcją „Mantis”. Fryzjerski pokaz zespołu Małgorzaty Babicz oczarował wszystkich gości. Szyk ukazanej kolekcji można było zauważyć w dominacji bieli, czerni i gustownych dodatków. Elegancję kolekcji podkreślały modelki, które idealnie zaprezentowały wykonane na scenie fryzury. Profesjonalne cięcie, kolor oraz ułożenie każdej z fryzur świadczył o zaprezentowaniu sztuki fryzjerskiej na najwyższym poziomie.

Zgromadzona publiczność z ogromnym entuzjazmem i zaangażowaniem przyglądała się pokazowi Sylwii Kiliś – stylistki gwiazd polskiego show-biznesu, pracującej przy produkcjach telewizyjnych, filmowych czy pokazach mody. Stylistka zaproponowała lekkie fryzury, w których wykorzystała zwiewne loki zwiększając przy tym objętość stylizacji. Goście w skupieniu oglądali precyzyjne wykonanie upięć włosów, które są zgodne z aktualnymi trendami świata mody i fryzjerstwa.

Dodatkową atrakcją sobotniej imprezy było pojawienie się na scenie Andrzeja Matrackiego – Mistrza Świata we fryzjerstwie, szkoleniowca naszej kadry narodowej oraz sędziego podczas międzynarodowych konkursów.

Ostatnie dwa pokazy należały do Włoskich zespołów: Polverini Parrucchieri oraz Artègo Artistic Team. Nie zawiedli się ci, którzy oczekiwali na kolekcje z kreatywnym podejściem do stylizacji włosów. Unikatowe połączenie cięcia z głębią barw wywołało zachwyt u publiczności, a także potwierdziło fakt nieograniczonych możliwości produktów artego. Show obydwu zespołów na pewno na długo pozostanie w pamięci niejednego uczestnika Artègo Prestige Night.

Po inspirujących pokazach przyszedł czas na rozmowy, refleksje oraz dzielenie się spostrzeżeniami i doświadczeniem podczas pysznej kolacji. Po krótkiej przerwie temperaturę tego wyjątkowego wydarzenia znacznie podniosła gwiazda wieczoru Ocena. Piosenkarka wykonała najpopularniejsze hity, przy których tłum oszalał.

Gościliśmy na scenie również zespół Żuki. Ich pozytywna energia sprawiła, że nie można było stać w miejscu. Wszyscy śpiewali i tańczyli. Znalazło się także coś dla fanów nowoczesnej muzyki zaprezentowanej przez DJ. Zatem nic dziwnego, że szampańska zabawa trwała do białego rana.

Następnego dnia uczestnicy odwiedzili targi LOOK, gdzie m.in. mogli zapoznać się z najnowszą ofertą firm z branży fryzjerskiej i kosmetycznej. Idea zorganizowania Artègo Prestige Night dla naszych klientów, zrodziła się z chęci dania możliwości fryzjerom oderwania się od codziennej pracy, znalezienia inspiracji, pozytywnej energii, wrażeń estetycznych czy udoskonalenia swojego zawodowego warsztatu. Każdy z gości mógł znaleźć coś dla siebie – propozycję najbliższą swojej estetyce. Mógł poczuć się wyjątkowo, mając świadomość, że organizatorzy zadbali o potrzeby wszystkich zaproszonych gości. Niesamowite chwile z artègo na długo zostaną w pamięci uczestników tego spotkania. Bez wątpienia było to najważniejsze wydarzenie fryzjerskie tegorocznej wiosny, potwierdzające znaczącą pozycję marki artègo na rynku fryzjerskim

www.artego.pl

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Regeneracja włosów Wzrost włosów Puszenie włosów Kolory włosów Dercos Aminexil Ciąża