Jesteś tutaj:

Aktorka Grażyna Barszczewska klientką kliniki Handsome Men

Do grona klientów Kliniki Handsome Men dołączyła kolejna znana aktorka Grażyna Barszczewska. Aktorka zdecydowała się na delikatną, praktycznie nie widoczną zmianą fryzury, która dodała objętości i dzięki temu poczucia komfortu a zarazem naturalności.

Grażyna Barszczewska (ur. 1 maja 1947 w Warszawie) – polska aktorka filmowa, teatralna, telewizyjna, radiowa oraz kabaretowa. Reżyserka teatralna i wokalistka.

W 1970 ukończyła PWST w Krakowie, w tym samym roku zadebiutowała w Czajce A. Czechowa na scenie Teatru Ludowego w Nowej Hucie, w którym pracowała do 1972. Następnie przeniosła się do Warszawy, gdzie w latach 1972-1983 występowała na scenie Teatru Ateneum. Od 1983 należy do zespołu Teatru Polskiego w Warszawie. W latach 1995-1997 występowała w Teatrze Współczesnym we Wrocławiu. Posiada wykształcenie muzyczne[2]. Występowała w kabarecie Dudek Edwarda Dziewońskiego. Jest żoną Alfreda Andrysa. Ma syna Jarosława Szmidta, operatora filmowego.

Znana z filmów tj: "Pan Tadeusz", "Urodzony po raz trzeci" czy "Egzamin z życia".

Grała również w wielu serialach min: Na dobre i na złe  jako Kozieniowa, matka Kai, "Plebania" jako Eugenia Piecuch, "Niania" jako Hrabina Lubomirska, "Londyńczycy" jako Nina, "Na dobre i na złe" jako profesor Anna Chrzan, oraz w Kariera Nikodema Dyzmy jako Nina Ponimirska, czy "07 zgłoś się" jako Hanka.

Zobaczyć ją można było również na deskach teatru w znanych spektaklach tj: "Zemsta", "Dulscy", "Śmierć Dantona", "Śluby panieńskie" czy "Kordian".

Głos Grażyny Barszczewskiej usłyszeć można w filmach "Tajemnica Izby" jako Pani Potulna, "Rob Roy" jako Mary MacGregor, "Wampirek" jako Freda "Psy i koty" jako Ivy, "Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny" jako Królowa Clarisse czy " Zaczarowana" jako Królowa Narissa.

Źródło: Wikipedia 

 

Więcej o znanych klientach kliniki Handsome Men znajdziesz Tutaj.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Zagęszczanie włosów Regeneracja włosów Elektryzowanie włosów Hormony Farbowanie włosów Fryzury