Jesteś tutaj:

111 tys. zł od Kemon dla WOŚP!


Praca i zabawa w salonach, wejścia na żywo w telewizji, zwariowane pomysły, energia i pokojowe przesłanie „make hair not war!” – tak wyglądał XXII Finał WOŚP w salonach firmowych Kemon. W tym roku fryzjerzy zebrali ponad 111 tysięcy złotych!

Tradycyjnie, bo już po raz dziewiąty, w finałową niedzielę fryzjerzy pracowali wyłącznie na rzecz Wielkiej Orkiestry – wynagrodzenia za usługi fryzjerskie trafiały bezpośrednio do puszek. Wiele grających salonów przygotowało też na ten dzień specjalne niespodzianki dla swoich klientów – były torty, zabawy dla dzieci i dorosłych, konkursy i licytacje – w tym aukcje Nomków, maskotek fryzjerskiej zbiórki. 

Wśród 85 salonów biorących udział w tegorocznej akcji w sposób szczególny wyróżniło się Studio Sztuki Fryzjerskiej Luiza z Tworkowa (woj. śląskie), zbierając najwięcej w całym kraju – aż 7.522 zł! Salon Lok-Fryz z Nakła nad Notecią przekroczył kwotę 5 tysięcy złoty, ponad 4 tysiące zebrały salony Pasja z Kędzierzyna – Koźla oraz Dolce Vita z Pęgowa.

Marka Kemon doskonale widoczna była także podczas telewizyjnej transmisji z Finału. Fryzjerzy obecni byli w studio na Woronicza rano, kiedy zapraszali telewidzów do odwiedzenia grających salonów, oraz wieczorem, gdy przed Jurkiem Owsiakiem i całą Polską obwieścili wynik tegorocznej zbiórki. Na antenie TVP2, na opolskim rynku wystąpiły też fryzjerki z Salonu Iza. Kilkadziesiąt wzmianek o fryzjerskim finale ukazało się również w mediach lokalnych.

Marka Kemon jest jednym z najstarszych i największych partnerów Orkiestry, za co otrzymała specjalny medal jubileuszowy Fundacji. W dziewięciu dotychczasowych finałach fryzjerzy Kemon przekazali na konto WOŚP łączną kwotę 1.235.179 zł!

Galeria fryzur Moniki Kosińskiej Żuromin

Salon Venus Libiaz

Studio Urody Beauty Żory

Salon Babska Fanaberia

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Utrata włosów Gęste włosy Połysk włosów Powieki Diademy Dermatitis