Jesteś tutaj:

Wygładzająca seria Liss Unlimited L'oreal Professionel

Jeśli Twoje włosy puszą się i są trudne do rozczesania seria Liss Unlimited jest właśnie dla Ciebie. L'oreal Professionel wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientek stworzyło linię kosmetyków do wygładzania włosów. Program Liss Unlimited oparty jest na technologii o molekularnej precyzji i ukierunkowanego działania w każdej strefie włosa: w naskórku, warstwie korowej i rdzeniu.

Linia od L'oreal zawiera aminokwasy i pochodne proteiny pszenicy, która pomaga uzupełnić utratę naturalnego budulca włosów i odbudowywać ich strukturę, a także olejki z kukui i wiesiołka, które wzmacniają włosy, ułatwiają układanie i chronią je przed wpływem wilgoci.

W skład serii Liss Unlimited wchodzą: szampon, odżywka, maseczka do włosów, olejek do stylizacji, podwójne serum SOS oraz krem termiczny. Ten ostatni stał się niewątpliwie hitem minionego sezonu. Krem termiczny łączy w sobie funkcje stylizacyjne, ochronne i pielęgnujące. Krem, jak sama nazwa wskazuje, chroni włosy przed szkodliwym działaniem ciepła suszarki czy prostownicy. Pomaga także w zdyscyplinowaniu trudnych do ułożenia, grubych i wiecznie puszących się kosmetyków. 

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Gęste włosy Zagęszczanie włosów Farby do włosów Farbowanie włosów Fryzury Hormony