Jesteś tutaj:

Zaburzenia hormonalne

Wzmożone wypadanie włosów obserwuje się niekiedy u kobiet w czasie ciąży i w okresie poporodowym. Jest to objaw zupełnie normalny i po pewnym czasie stan owłosienia samoistnie się normalizuje. Zaburzenia hormonalne leżą również u podłoża utraty włosów w okresie menopauzy. Podobne problemy zawdzięczają młode kobiety przyjmowaniu antykoncepcyjnych środków hamujących owulację — i to zarówno na początku kuracji, jak i po odstawieniu preparatu.

Jeśli łysienie jest dla Ciebie problemem, z którym nie możesz sobie już w żaden sposób poradzić, a nie chcesz poddawać się skomplikowanym zabiegom chirurgicznym, jest jedno wyjście z tej sytuacji. Poddaj się zabiegowi wykonywanemu przez Klinikę Handsome Men. Unikniesz wcierania preparatów na porost włosów oraz skalpela i zyskasz 100% pewność, że odzyskasz dawny wygląd. Zadowolonych Pacjentów możesz zobaczyć w Galerii, którą znajdziesz Tutaj!

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Gęste włosy Utrata włosów Struktura włosów Grube włosy Mieszki włosowe Łupież