Jesteś tutaj:

Wypadanie włosów po utracie krwi

Wypadanie włosów po utracie krwi

Po dużej utracie krwi, do której może dojść na przykład '"podczas poważnej operacji, ciśnienie tętnicze krwi spada, a organizm w tej kryzysowej sytuacji stara się doprowadzić krew tylko do narządów życiowo ważnych. Zmniejszony napływ krwi do skóry powoduje zmniejszony dopływ substancji odżywczych do mieszków włosowych, które przechodzą w fazę spoczynku (fazę telogenu) - po około dwóch miesiącach rozpoczyna się wypadanie włosów. Po kilku miesiącach, gdy organizm funkcjonuje już prawidłowo, mieszki włosowe stają się znów w pełni aktywne i włosy odrastają.

Wiele osób, których nagle dotyka problem wypadania włosów czy łysienia nie wie jak ma sobie z nim poradzić i czy może trwale mu zapobiec. Osoby takie stosują zatem wiele preparatów, które mają im to ułatwi, ale bardzo często zdarza się, że efektów nie widać, a w osobach dotkniętych problemem wypadania włosów narasta coraz większa frustracja. Klinika Handsome Men oferuje takim osobom bezinwazyjną metodę zapobiegania takim właśnie problemom. Z galerią zadowolonych Pacjentów można zapoznać się Tutaj!

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Zagęszczanie włosów Przedłużanie włosów Włosy kręcone Mężczyźni Cebulka włosa Hormony