Jesteś tutaj:

Łysienie plackowate bliznowaciejące

W przeciwieństwie do zwykłego łysienia plackowatego, objawia się dodatkowo bliznowaceniem skóry. Schorzenie bywa wrodzone, może też rozwinąć się w następstwie urazu - na przykład poparzenia, odmrożenia, odniesionych ran i promieniowania, infekcji bądź stanu zapalnego. Czasem bywa związane z występowaniem odleżyn u osób obłożnie chorych i nieprzytomnych. W niektórych przypadkach nie da się ustalić przyczyny schorzenia.

W reklamach coraz częściej widzimy wiele preparatów, które mają pomóc w leczeniu problemu łysienia. Niewiele jednak pojawia się informacji na temat przyczyn takich problemów oraz sposobu radzenia sobie z nimi. Dlatego często źle dobrane kosmetyki i preparaty po prostu nie działają. Prawidłową kurację może przeprowadzić Klinika Handsome Men, w której pod okiem specjalistów możesz uzyskać 100% satysfakcji z kuracji. Świadczą o tym zdjęcia zadowolonych pacjentów, dostępna Tutaj!

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Gęste włosy Przedłużanie włosów Wzrost włosa Kształt głowy Mieszki włosowe Diademy