Jesteś tutaj:

Grzywka a wypadanie włosów

Czy grzywki mogą naprawdę prowadzić do utraty włosów?

Tak mogą, jak również cieniowanie włosów, które miały uprzednio jednakową długość. Czy zauważyłaś, że twoje włosy przerzedziły się ostatnio bądź rosną dużo wolniej? Czy zrobiłaś sobie ostatnio grzywkę lub pocieniowałaś włosy? Jeśli tak, jest to najbardziej prawdopodobna przyczyna ostatniego przerzedzenia bądź spowolnienia porostu twoich włosów.

Dlaczego?
No cóż, nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie. Zanim zrozumiesz dlaczego, musisz najpierw zrozumieć, że ludzkie ciało zawsze poszukuje doskonałej równowagi. Ta doskonała równowaga ma na celu naturalną selekcję. Oczywiście żadna z nas nie jest doskonała. Jednak im doskonalej i bardziej harmonijnie wygląda dana osoba, tym wyższa jest jej pozycja na drabinie naturalnej selekcji. To pozwala tym najbardziej zrównoważonym na spłodzenie harmonijnego potomstwa. W taki też sposób gatunki ewoluują wprowadzając ulepszenia w każdym nowym pokoleniu. Jak pokazuje historia, adaptacja jest konieczna u wszystkich gatunków. Gatunki, które nie były w stanie dostosować się do zmieniającego się środowiska były skazane na wyginięcie. Sprawiedliwie bądź nie, poprawnie politycznie lub nie, nie ma to nic z tym wspólnego. Wszystkie gatunki na ziemi poddawane są takiej naturalnej selekcji pozostawiając te najbardziej zrównoważone. Wszystkie gatunki, które nie były w stanie przestrzegać tej zasady naturalnej selekcji wyginęły bądź też są narażone na wyginięcie.

W porządku, być może nie takiej odpowiedzi oczekiwałaś. Jednak jesteśmy o wiele bliżej właściwej odpowiedzi niż wcześniej. Pamiętaj tylko, że Twoja skóra głowy oraz ciała nie rozumieją Twojego stylu oraz przejściowych fanaberii. Zamiast tego twoje ciało nieustannie dostosowuje się do najlepszej i najbardziej zrównoważonej pozycji.

Osoby, które walczą z problemem wypadania włosów bądź łysienia bardzo często walczą ze swoim problemem na wiele możliwych sposobów: stosują preparaty do wcierania, odżywki. Równie często okazują się one jednak nieskuteczne. 100% pewność daje natomiast Klinika Handsome Men, która oferuje bezinwazyjną zabieg, który pomaga w poradzeniu sobie z problemem, jakim jest łysienie i wypadanie włosów. Galeria zadowolonych Pacjentów jest dostępna Tutaj!

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Gęste włosy Cienkie włosy Łuska włosa Kok ślubny Hormony Mężczyźni