Jesteś tutaj:

Beach Waves L’oreal Professionnel - fale prosto z plaży

Dzięki Beach Waves – profesjonalnej usłudze L’oreal Professionnel, możemy uzyskać stylizację „fal prosto z plaży” – tak mówi, o nowym zabiegu Anthony Turner - stylista fryzur. Beach Waves to prawdziwy hit sezonu! Efekt fal prosto z plaży to trend obecny na najgorętszych pokazach mody. Regularnie prezentowany na okładkach najważniejszych magazynów oraz ukochany przez celebrytki i fashionistki na całym świecie. Jest absolutnym hitem nadchodzącego sezonu. Włosy pełne objętości, uczesane wiatrem i słoną wodą, ułożone w fale przez niesforną morską bryzę. W drodze z plaży długie włosy przybierają najseksowniejszą formę. Modna i prosta w wykonaniu stylizacja sprawi, że wszystkie kobiety będą wyglądać oszałamiająco.

Aby uzyskać efekt fal prosto z plaży, marka L’Oréal Professionnel przygotowała usługę BEACH WAVES dostępną wyłącznie w salonach fryzjerskich.

L’Oréal Professionnel, wykorzystując innowacyjną technologię, odkrywa nową usługę BEACH WAVES dającą efekt fal prosto z plaży, które utrzymują się kilka tygodni! Usługa trwa wyłącznie 1 godzinę i składa się z dwóch
etapów. Pierwszy trwa od 10 do 15 minut, w tym czasie na włosy działa specjalny płyn skręcający. Stylista zaczyna od nawinięcia włosów na nowatorskie wałki – Roller Beach Waves. Są one elastyczne i łagodne dla włosów oraz umożliwiają stworzenie fal dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Drugi obejmuje zastosowanie środka neutralizującego i w ogóle nie wymaga odczekania! Formuła zawiera substancje aktywne dobrane w takim stosunku, aby przyspieszyć proces transformacji włosów.Ambasadorką nowej usługi w salonach L’oreal Professionel, a także całej linii kosmetyków do tworzenia „dzikich fryzur” jest Kirsten Dunst. Najnowsze zdjęcia reklamowe, promujące Beach Waves to nieziemskie połączenie lata, seksapilu i nieujarzmionej natury.

- Aby uzyskać efekt plażowych fal prezentowany przez Kirsten Dunst, spryskaj całe włosy sprayem Tecni.ART Beach Waves, nakładając go na poszczególne partie włosów od nasady aż po same końce. Aby uzyskać dodatkową objętość polecam ugniatanie włosów podczas ich suszenia oraz wykonanie palcami masażu skóry głowy. Dodatkowe fale osiągam dzięki delikatnemu użyciu średniej wielkości lokówki na losowo wybranych partiach włosów, co sprawia, że fale wyglądają bardzo naturalnie – dodaje Anthony Turner.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Zagęszczanie włosów Utrata włosów Pielęgnacja włosów Hormony Trwała kwaśna Cięcie stożkowe