Jesteś tutaj:

Z.one concept milk_shake - linia produktów do pielęgnacji i koloryzacji włosów

Seria Milk_shake to szeroka linia produktów do pielęgnacji i koloryzacji włosów wykorzystująca dobroczynne efekty i wspaniałe korzyści płynące z mleka i owoców dla dobra i piękna włosów. Naturalne składniki, zawarte w kompleksowo działającej linii, spełniają wszystkie potrzeby klientek odwiedzających salon fryzjerski.

SKUTECZNE DZIAŁANIE

Oczyszczanie i odnowa dla każdego rodzaju włosów, aby zapewnić:

- poprawę wewnętrznej struktury włosa

- wytrzymałość i odporność

- nawodnienie

- nabłyszczenie

- miękkość.

Jest to linia produktów innowacyjnych i skutecznych w pielęgnacji zdrowych lub zniszczonych włosy oraz mających na celu utrzymanie koloru.
WSZECHSTRONNOŚĆ DZIAŁANIA

Lśniące, miękkie i zdrowe włosy? Wszystko to jest możliwe dzięki wszechstronnemu działaniu milk_shake ®. Innowacyjny system pielęgnacji jest oparty na bardzo prostej zasadzie reintegracji włosa z jego naturalnymi składnikami. milk_shake ® daje pielęgnowanym włosom wszystkie niezbędne elementy, tak by włosy wyglądały pięknie i zdrowo. Dzięki Amino Acids Complex czyli kompleksie łączącym białka i amino kwasu, kosmetyki milk_shake ® mogą działać na dwóch poziomach:

1 poziom - selektywne składniki głęboko wnikają we włos, by odtworzyć i naprawić strukturę włosa,

2 poziom - dodatkowe składniki tworzą zewnętrzną barierę ochronną włosa.

NO FRIZZ

Nie dla puszących się włosów! Wyjątkowa, kompleksowo działająca linia do kontroli kręcących i puszących się włosów, obejmująca 6 produktów w celu uzyskania miękkich i błyszczących włosów za pomocą kilku prostych krokach.Za spektakularny efekt odpowiadają specjalnie dobrane składniki:

- olej abisyński

- olej z awokado

- olejek migdałowy

- olej z otrąb ryżowych

- nawilżające i odżywiające składniki

- mieszanka silikonów.


ARGAN OIL

Linia produktów nadających się do każdego rodzaju włosów, normalnych, suchych i zniszczonych. Kosmetyki z tej linii działają wzmacniająco i nawilżająco.

Odżywiają włókna włosów, nadają połysk i elastyczność, dodatkowo działają naprawczo na zniszczone podczas suszenia końcówki. Pielęgnacja, która działa w każdej fazie:

- oczyszcza 

- nawilża

- pomaga w stylizacji.


LIFE STYLING

Linia produktów opartych na koncepcji naturalności. Innowacyjne składniki zawarte w produktach pozwalają na odżywienie włosa przy zachowaniu naturalnego efektu.

Nowe odkrycia technologiczne pozwalają zbudować kształt fryzury, stworzyć stylizację i podkreślić blask włosów.

To nowe możliwości w stylizacji włosów pomagające podkreślić piękno włosów z klasą i delikatnością.

CURL PASSION

Kompletna linia dedykowana pielęgnacji kręconych włosów:

- kreuje naturalną elastyczność skrętu

- definiuje skręt, co sprawia, że loki bardziej oddzielone

- sprawia, że włosy jedwabiste i błyszczące

- zwalcza puszenie się włosów. 3 produkty do oczyszczania, nawilżania i stylizowania kręcone włosy, nadając im naturalną elastyczność i miękkość

VOLUME SOLUTION

Kolekcja kosmetyków z tej linii nadaje cienkim i płaskim włosom energię i witalność poprzez głębokie odżywienie, które zwiększa grubości włosów i daje im większą objętość i blask.


 
 

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Utrata włosów Suche włosy Suszenie włosów Fryzura Powieki Kształt głowy