Jesteś tutaj:

Subtil Illuminate

Odwiecznym problemem przy układaniu i stylizacji włosów jest to, aby fryzura była utrwalona, ale bez zbędnego obciążania. Rozwiązaniem są spray'e, jednak po ich użyciu włosy często są sklejone i tworzy się na nich „skorupa”. Francuska firma Laboratoire Ducastel wyszła naprzeciw tej kwestii i stworzyła gamę kosmetyków Subtil Illuminate, przeznaczoną do stylizacji fryzur.

Seria Subtil składa się z pięciu kosmetyków do stylizacji fryzur, jednak najważniejszym z nich jest nabłyszczacz. Jego innowacyjność zasadza się na lekkiej formule, która zapobiega elektryzowaniu się włosów. W jej skład wchodzą żywice, tworzące bezbarwną warstwę utrwalającą, która jednocześnie mocno nabłyszcza włosy. Delikatna mgiełka, wydobywająca się ze spary'u nie skleja włosów i nie nadaje im wrażenia „mokrych”. Ma owocowy zapach i nie zawiera parabenów.

Producenci postarali się także, żeby zredukować ilość alkoholu wykorzystanego w składzie. Dzięki temu włosy się nie przesuszają. Kosmetyk należy nakładać równomiernie na włosy, z odległości około trzydziestu centymetrów. Fryzura będzie doskonale utrwalona, a jednocześnie lekka i naturalna.

Innowacyjna formuła produktu:

• BEZ POZOSTAŁOŚCI – dzięki zastosowaniu żywic najnowszej generacji (polimer anionowy) na włosie tworzy się bezbarwna warstwa utrwalająca a jednocześnie mocno nabłyszczająca.
• BEZ PARABENÓW
• Receptura wzbogacona ESTRAMI POCHODZENIA ROŚLINNEGO z certyfikatem ECOCERT-u, które są nieszkodliwe dla środowiska i nadają piękny połysk.  
• Lekka formuła i miły owocowo-roślinny zapach.
        

Utrwalanie:
Naturalne wykończenie fryzury, które nie pozostawia włosów posklejanych czy mokrych – lekko utrwali każdą fryzurę.

Sprawny rozpył:
Zastosowanie jako gaz pędny DME, który działa, jak bardzo sprawny rozpuszczalnik przy obecności żywic, pozwala na zredukowanie ilości zastosowanego w recepturze alkoholu. Dzięki temu włosy nie są przesuszone...
Główka rozpyłowa: nie moczy włosów, tylko pozostawia równomiernie rozłożoną mgiełkę, która jednocześnie utrwala wykonaną fryzurę. 

Jak używać: 
Rozpylać równomiernie na suche włosy z odległości 35 cm.
Uzupełnia profesjonalną RÓŻOWĄ SERIĘ SUBTIL do stylizacji, składającą się do tej pory z 5 produktów. 
Dostępna w opakowaniu 200 ml, tak by w pełni odpowiedzieć na oczekiwania i potrzeby zarówno fryzjerów, jak i klientów.


Materiały prasowe Wats

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Utrata włosów Regeneracja włosów Kolor włosów Łupież Kolor skóry Włosy