Jesteś tutaj:

Perfumy do włosów

Firma Pure and Petal wprowadziła na rynek Nową Linię Zapachów do Włosów

Po raz pierwszy, kobiety, które poszukiwały sposobu na to, aby ich włosy pachniały świeżo i były czyste, mają nową opcję. Po dwóch latach rozwoju, firma Pure and Petal z Montrealu wprowadziła na rynek innowacyjną linię produktów: Zapachy do Włosów Pure and Petal. Te świeże i lekkie zapachy, zaprojektowane specjalnie do włosów, występują w czterech wersjach. Nie zawierają alkoholu, co więcej, ich składnikiem są proteiny jedwabiu i prowitamina B5, które powodują, że włosy stają się zdrowsze. Zapachy są dostępne w butiku online firmy Pure and Petal: www.purepetal.com, a od kwietnia tego roku, również w sieciach Blossom Bath & Body oraz Bullet w Toronto.

Ziarno tej nowej firmy zostało zasiane, gdy jej założycielka, Elizabeth Pyshnov, zauważyła, że po umyciu włosów zapach szamponu utrzymywał się przez krótki czas. „Chciałam, aby moje włosy pachniały również pomiędzy jednym prysznicem, a drugim. Próbowałam stosować wody perfumowane, ale bałam się, że alkohol w nich zawarty wysuszy moje włosy. Ponadto dowiedziałam się, że zarówno wody perfumowane jak i toaletowe, są zbyt ciężkie i przytłaczają włosy” – mówi Elizabeth. To właśnie wtedy dowiedziała się, że zapach do włosów powinien mieć specjalną formułę. Istniejące perfumy do włosów zawierają alkohol lub silikon. Pure and Petal zostały tak skonstruowane, aby nie obciążać i nie wysuszać włosów.

Poza świeżym zapachem, perfumy te mają jeszcze jedną istotną zaletę: kobiety mogą cieszyć się dłużej swoją fryzurą. Obecnie obowiązujący trend nakazuje prostować włosy poprzez ich suszenie lub oddziaływanie prostownicą. Wielu ekspertów potwierdzi tezę, iż zbyt częste mycie włosów, a co za tym idzie układanie i suszenie, powoduje utratę wartościowych naturalnych olejków. Użycie tychże perfum pozwoli kobietom ominąć mycie włosów i ich stylizowanie o dzień, pozostawiając je nadal świeże.

Linia produktów Pure and Petal zawiera cztery świeże zapachy, które mają jedną rzecz wspólną - po ich zastosowaniu czujesz się, jakbyś właśnie wyszła spod prysznica:
Wysublimowany Cytrus: zapach unoszący włosy, w którego skład wchodzą olejki eteryczne ze słodkiej pomarańczy i różowego grapefruita,
Niebiańska Czystość: czysty, jasny zapach z nutą świeżego prania mieszający się z nutą owocowo-kwiatową,
Kwiat Lipy: wysublimowany: kobiecy zapach z nutą kwiatów lipy i olejkiem eterycznym z grapefruita,
Letnia Namiętność: słodki: uwodzicielski zapach z nutą owocową.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Regeneracja włosów Wzrost włosów Puszenie włosów Kolory włosów Dercos Aminexil Ciąża