Jesteś tutaj:

Olejek kokosowy Anmol Pure Coconut Oil Dabur

Opis produktu: Olej kokosowy stosowany do włosów i ciała, 100% naturalny.

Olejek kokosowy dostarcza włosom i skórze głowy niezbędnych minerałów takich jak magnez, potas, wapno, żelazo, które bardzo dokładnie uzupełniają łuski włosów, sprawiając, że stają się grubsze, elastyczne i lśnią naturalnym blaskiem.

Składniki: Jest w 100% czystym olejkiem kokosowym, tłoczonym na zimno ze świeżego miąższu kokosa bez żadnych dodatków chemicznych, dzięki temu zachowuje on najwyższą jakość.

Olej kokosowy jest także idealnym balsamem dla wysuszonej skóry - doskonale nawilża i odżywia, zastępuje najdroższe nawet balsamy nie zawierając przy tym konserwantów i sztucznych barwników.

Zastosowanie: Olejek kokosowy idealnie nadaje się do pielęgnacji włosów, jak i do masażu ciała!

Sposób użycia: Smarujemy głowę olejem na dwie godziny przed myciem albo na noc. Olej delikatnie wmasowujemy w skórę głowy. Jeśli nie przeszkadzają nam tłuste włosy, możemy zastosować go także po umyciu. Jeśli masz krótkie włosy, możesz wetrzeć w nie rano 2 krople i po prostu wyjść do pracy.

Materiały prasowe Dabur

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Cienkie włosy Gęste włosy Puszenie włosów Ciąża Cięcie stożkowe Grube włosy