Jesteś tutaj:

Nowość do włosów zniszczonych Absolut Repair Lipidium L'Oréal Professionnel

L'Oréal Professionnel stworzyło nową serię kosmetyków do włosów bardzo zniszczonych Absolut Repair Lipidium.

Produkty są pierwszą gamą pielęgnacyjną i odbudowującą dla bardzo zniszczonych włosów. Linia wzbogacona o Lipidium Complex, głęboko odżywia włókna włosów i nadaje włosom wyjątkowo jedwabistą miękkość. Nowa gama produktów Absolut Repair Lipidium, została opracowana na podstawie szczegółowych analiz oczekiwań klientek.

Produkty Absolut Repair Lipidium rewolucjonizują pielęgnację włosów, dostarczając włosom regenerujące składniki aktywne w optymalnych dawkach. Seria składa się z produktów przeznaczonych do wyjątkowo intensywnej odbudowy włókien włosów, która przynosi natychmiastowe, widoczne rezultaty: nadaje włosom miękkość bez obciążania korzeni, umożliwia łatwe rozczesywanie oraz zapewnia elastyczność i szczelność komórek.

Włosy, podobnie jak skóra, składają się z warstw lipidowych, których podstawową funkcją jest zapewnianie długotrwałej ochrony. Ale włosy mogą cierpieć na niedobór lipidów, przez co stają się suche i podatne na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Podstawowym zapotrzebowaniem włosów są lipidy, które pomagają w odtworzeniu bariery ochronnej i zapewniają integralność wewnętrznych obszarów włosa.

Dostępny tylko w produktach L’Oréal Professionnel, Lipidium Complex ma zadanie odpowiednio oddziaływać na poszczególne obszary włókna włosa, w zależności od stopnia jego uszkodzenia. Podstawy włókna są wzmocnione, włókno zostaje odbudowane, a jego powierzchnia uszczelniona i zabezpieczona przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi. Lipidium Complex, wzbogacony odbudowującymi lipidami, stanowi niezbędną tarczę zawierającą fitokeratynę i ceramidy, które rekompensują brak „cementu” międzykomórkowego i odtwarzają podstawową strukturę włosa. Kwas mlekowy przywraca spójność komórek w rdzeniu włosa i pomaga odbudować korę.

Źródło: materiały prasowe L'Oréal Professionnel


Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Utrata włosów Łysienie plackowate Cieniowanie włosów Higiena Biopsja Cebulka włosa