Jesteś tutaj:

Nowa pielęgnacja Liding Care od Kemon

Liding Care to nowa linia pielęgnacyjna do włosów, zawierająca stosunkowo niewielką liczbę produktów o dużej skuteczności, opracowana specjalnie dla osób, które pragną bezpiecznych i pewnych, ale również natychmiastowych rezultatów, oraz szybkich i łatwych aplikacji i stosowania.

Linia składa się z gam produktów przeznaczonych dla włosów zniszczonych, farbowanych, cienkich, niezdyscyplinowanych, wypadających, z łupieżem, przetłuszczających się; zawiera także produkty do częstego mycia głowy, serię słoneczną oraz serię produktów dla mężczyzn.

Poszczególne gamy składają się z jednego specjalnego szamponu i jednego produktu mocno odżywiającego, który nadaje włosom nawilżenie, lekkość, dyscyplinę i rozczesywalność. Ponadto linia zawiera jeden uniwersalny balsam odżywczy, do spłukiwania, do zastosowania we wszystkich przypadkach, w których potrzebne jest dodatkowe nawilżenie i odżywienie.

Oparta na surowcach najwyższej jakości oraz naturalnych substancjach czynnych linia Liding Care spełnia oczekiwania aktywnych kobiet, które na co dzień nie mają czasu na długie zabiegi, nakładanie maseczek, czekanie etc. Filozofia Liding Care polega na szybkiej aplikacji i natychmiastowych rezultatach – dlatego słowem kluczem nowej linii jest „łatwość”(„easy”).

Produkty z linii Liding Care, podobnie jak inne profesjonalne produkty pielęgnacyjne (linia Actyva) i stylizacyjne (linia Hair Manya oraz AND) włoskiej marki Kemon dostępne są w odsprzedaży w salonach fryzjerskich w całej Polsce.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Regeneracja włosów Wzrost włosów Włosy kręcone Higiena Grube włosy Dermatitis