Jesteś tutaj:

Nioxin dla cienkich i przerzedzonych włosów

Założenie, że zdrowa skóra głowy to zdrowe włosy, przyczyniło się do stworzenia kompleksowej pielęgnacji Nioxin, która pomaga oczyszczać, odżywiać i wzmacniać włosy oraz środowisko skóry głowy.

NIOXIN to rozwiązanie dla cienkich i przerzedzonych włosów!

Inspiracją NIOXIN przy tworzeniu zaawansowanych kuracji do włosów cienkich i przerzedzonych był system pielęgnacji skóry twarzy. Skóra głowy wymaga takiej samej dbałości, dlatego też gama produktów NIOXIN została stworzona, aby wzmacniać, odżywiać i regenerować włosy.

System NIOXIN to zestaw trzech profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich dostosowany zarówno do stopnia przerzedzenia włosów, rodzaju włosów, jak i stosowanych zabiegów chemicznych. Każdy zestaw pielęgnacyjny zawiera:

NIOXIN Cleanser – szampon oczyszczający nadający włosom objętość, pomagający usuwać z włosów i skóry głowy sebum, kwasy tłuszczowe i pozostałości produktów do stylizacji zatykających ujścia mieszków włosowych.Oczyszcza i sprawia, że włosy stają się mocniejsze i wyglądają na gęstsze.

NIOXIN Scalp Revitaliser – lekka odżywka, która pomaga zapewnić włosom cienkim i przerzedzonym sprężystość oraz równowagę nawilżenia.

NIOXIN Scalp Treatmentkuracja bez spłukiwania nadająca włosom objętość. Zawiera antyutleniacze i substancje roślinne zapewniające natychmiastowe odświeżenie środowiska skóry głowy.

Kompletny zestaw NIOXIN gwarantuje efekty, które zauważalne są już po czterech tygodniach stosowania kuracji: zmniejsza wypadanie włosów spowodowane nadmierną łamliwością, sprawia, że włosy wyglądają na gęstsze, wzmacnia od wewnątrz strukturę włosa, chroni łuskę włosa przed uszkodzeniem, oczyszcza skórę głowy z nadmiaru sebum. Na rynku dostępnych jest 6 systemów NIOXIN indywidualnie dostosowanych do potrzeb Użytkowników.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Wzrost włosów Cienkie włosy Pielęgnacja włosów Dercos Aminexil