Jesteś tutaj:

Morphosis Power

POWER - LINIA DO REKONSTRUKCJI WŁOSÓW
 
PROBLEM
Linia MORPHOSIS do rekonstrukcji włosów nosi nazwę POWER – siła i określa przeznaczenie swoich produktów, które ożywiają również włosy bardzo słabe i posiadają działanie odbudowujące ich strukturę. Przedłużona ekspozycja na słońcu, szampony zbyt agresywne, częste używanie suszarki, trwała i farbowanie to główne przyczyny przesuszenia i łamliwości włosów. Włosy suche potrzebują szczególnego traktowania, ponieważ z czasem stają się matowe i coraz słabsze. W niektórych przypadkach pielęgnacja nawilżająca nie jest wystarczająca. Włos zniszczony stracił swoją konsystencję i swoją witalność. Wymaga interwencji poprzez kurację odbudowującą.

WYBÓR
Produkty linii POWER bazują na olejku słonecznikowym o działaniu nawilżającym i zapobiegającym starzeniu.
Ekstrakt z olejku słonecznikowego jest lipidem rekonstrukcyjnym i łagodzącym.  ZAWIERA: Omega-6 nienasycone kwasy tłuszczowe.

SUBSTANCJE WZBOGACAJĄCE I POMOCNICZE:
Witamina E
 •DZIAŁANIE: przeciwutleniające, chroni przed zanieczyszczeniami środowiska, zapobiega starzeniu.
Likopen (wyciąg z pomidora)
 •DZIAŁANIE: stanowi ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i wolnych rodników.
Wyciąg z oliwy z oliwek
 • DZIAŁANIE: odżywia, nabłyszcza, nawilża, odnawia strukturę włosa
Estry kwasu mlekowego
 • DZIAŁANIE: nabłyszcza, odżywia

Linia MORPHOSIS POWER przeznaczona jest do kuracji włosów zniszczonych, wnikając w głąb odbudowuje ich strukturę.

Linia do rekonstrukcji MORPHOSIS pielęgnuje włosy zniszczone na wszystkich poziomach. Jeżeli kuracja podstawowa nie jest wystarczająca zaleca się wzmocnienie działanie przy pomocy olejku REFILL.

Produkty linii MORPHOSIS POWER oddziałują na włos na wszystkich jego poziomach:


POWIERZCHNIA: powierzchnia włosa jest codziennie narażona na zmiany pogody, słońce, zanieczyszczenie środowiska i agresywne kosmetyki. Linia MORPHOSIS POWER ochrania powierzchnię włosa, formując barierę przeciw szkodliwemu działaniu czynników zewnętrznych, nadając energię i połysk.

OTOCZKA WŁOSA: otoczka włosa jest naturalną ochroną i składa się z komórek połączonych substancjami spajającymi. Całość włosa zależy od solidności substancji spajających, stworzonych z lipidów esencjalnych. Zniszczenia włosa są konsekwencją szczotkowania, koloryzacji i szkodliwych czynników zewnętrznych. Nowa linia MORPHOSIS POWER może reintegrować lipidy, ustanawiając funkcję ochronną osłonki.

KORA: kora składa się z serii włókien połączonych ze sobą przez membranę podobną do szczebli drabiny. Szkodliwe czynniki zewnętrzne niszczą te połączenia i powodują kruchość wnętrza włosa. Linia MORPHOSIS POWER przywraca te połączenia wzmacniając wewnętrzną strukturę włosa.
 
KORZEŃ: korzeń to miejsce powstawania włókien włosa. Aby włosy rosły zdrowo i były lśniące potrzebują odżywiania. W tym przypadku ekstrakt ze słonecznika jest aktywnym składnikiem warunkującym energię niezbędną dla włosów błyszczących, zdrowych i silnych.


ZALECENIA

• Wykonać kurację rekonstrukcji każdorazowo przy zmianie pór roku oraz po trwałej i koloryzacji
• Stosować przez cały rok kosmetyki nawilżające (linia OPTIONS BY FRAMESI)
• Zawsze ochraniać włosy w trakcie ekspozycji na słońcu, podczas kąpieli w morzu i w basenie.


Szampon Harmony


WŁAŚCIWOŚCI
: szampon o działaniu oczyszczającym włosy, stanowi pierwszy etap procesu nawilżania, która zostanie później uzupełnony kolejnymi zabiegami.
Działanie:
• Czyni włosy mocnymi i odpornymi
• Stosowany regularnie daje zwielokrotnienie efektu rekonstrukcji i ochrony
• Efekt może być dalej wzmocniony przez zastosowanie maski MULTIACTION.Maska Multiaction

WŁAŚCIWOŚCI: maska jest najważniejszym krokiem procesu rekonstrukcji włosa. Aplikacja, wmasowanie i czas pozostawienia produktu na włosach są elementami niezbędnymi dla zagwarantowania totalnej rekonstrukcji włosa.
DZIAŁANIE:
• Odnawia
• Nadanie włosom siłę i odporności
• Pozostawia włosy miękkie i łatwe do rozczesywania
•Regularny stosowanie produktu zapewnia ochronę i odbudowę włosa
• W celu wzmocnienia kuracji odnawiającej, tylko w przypadkach włosów bardzo zniszczonych stosować REFILL.


Olejek Refill

WŁAŚCIWOŚCI:
czasami włosy są całkowicie zniszczone i prosta pielęgnacja nawilżająca jest niewystarczająca. Należy wówczas zadziałać w głąb struktury włosa. Kosmetyk w formie oliwki penetruje włos w głąb, przenosząc siłę nawilżenia. Ekstrakt ze słonecznika ma działanie zapobiegające starzeniu dzięki zawartości omega -6.
DZIAŁANIE:
• Intensywna kuracja idealna do rekonstrukcji i regeneracji włosów bardzo zniszczonych
• Potęguje działanie maski MULTIACTION
• Penetruje w głąb włosa, odnawiając zniszczoną strukturę

 

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Suche włosy Wzrost włosów Wzrost włosa Geny Łysienie u dorosłych Kok ślubny