Jesteś tutaj:

Linia szamponów Barwa Naturalna z naturalnymi wyciągami i kompleksem witamin

Czas wiosennego przesilenia to okres, w którym kondycja włosów z powodu braku witamin i przesuszenia po zimie jest obniżona.

Laboratorium Barwa przygotowało specjalistyczną linię szamponów Barwa Naturalna, zawierających naturalne wyciągi i kompleks witamin, pozwalający dogłębnie zregenerować włosy. W linii znaleźć można dodający blasku szampon piwny, szampon żurawinowy i regenerujący szampon jajeczny.

Produkty stworzono na bazie naturalnych składników, zapewniających odżywienie i wzmocnienie kondycji włosów oraz skóry głowy. Szampony nie zawierają obciążających silikonów, dzięki czemu włosy na dłużej zachowują swoją świeżość i puszystość. Ich regularnie stosowanie sprawia, że włosy stają się mocne, lekkie i podatne na układanie. Receptury produktów zostały opracowane przy współpracy z mikrobiologiem i dermatologiem.

Szampon Piwny dodający blasku z kompleksem witamin -  Krystalicznie czysty szampon z naturalnym wyciągiem z drożdży piwnych przeznaczony jest do pielęgnacji włosów matowych, cienkich, suchych i zniszczonych zabiegami fryzjerskimi.

Krystalicznie czysty szampon z ekstraktem z żurawiny przeznaczony jest do pielęgnacji włosów przetłuszczających się, które straciły swoją objętość. Siła żurawiny dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy, a dzięki zawartości kompleksu witamin końcówki włosów są zabezpieczone przed przesuszeniem. Szampon nie zawiera silikonów obciążających włosy. Regularne stosowanie sprawia, że włosy odzyskują swoją objętość, są puszyste, lśniące i łatwo się układają.

Szampon Jajeczny regenerujący z kompleksem witamin - Szampon jajeczny przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów suchych, farbowanych, zniszczonych zabiegami fryzjerskimi i wymagających silnej regeneracji.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Utrata włosów Wzrost włosów Pasemka Hirsutyzm Gorączka okopowa Mieszki włosowe