Jesteś tutaj:

JUVEXIN – ochrona i odbudowa włosów

Czym jest JUVEXIN? To wyjątkowa mieszanka witamin i peptydów, stworzona specjalnie dla włosów. JUVEXIN powstał, aby chronić je i odbudowywać, jednocześnie je odmładzając. Znajduje się we wszystkich produktach GK Hair na świecie. JUVEXIN sprawia, że włosy są w nieskazitelnej kondycji. Przy jego produkcji nie użyto żadnych ostrych chemikaliów, wyłącznie naturalne składniki. 

Głębokie Odżywienie – kuracja odżywcza poprawiająca kondycję włosów. Wygładza falowane włosy, eliminując elektryzowanie, naprawia uszkodzenia i sprawia, że włosy stają się błyszczące i jedwabiste. Formuła maski jest dodatkowo wzmocniona Juvexinem. Utrzymując naturalne predyspozycje włosów, naprawia je od nasady aż po końce, tworząc tarczę ochronną wokół każdego z nich. Ochrona przed promieniami UV, zanieczyszczeniami, zabiegami chemicznymi oraz codzienną stylizacją. 

OIL HAIR KOLOR – jest to kolejny innowacyjny produkt linii GK HAIR. Bezamoniakowa farba do włosów stworzona jest na bazie olejku arganowego i nasion Jojoba oraz dodatkowo wzbogacona o JUVEXIN, który jest mieszanką protein zoptymalizowaną dla zregenerowania włosów od wewnątrz, przywracającą im młodzieńczy wygląd. Chroni przed mechanicznymi uszkodzeniami oraz złym wpływem środowiska tworząc osłonę na każdym pasemku włosów. Dodatkowo hydrolizowane proteiny pszenicy podtrzymują wilgoć we włosach, wspomagając proces regeneracji, przez co włosy stają się łatwiejsze do okiełznania.

Idealny do zastosowania w salonach fryzjerskich, których klienci chcą uzyskać wyraziste odcienie oraz całkowicie pokryć siwe włosy. Podczas koloryzacji nie czuć podrażnienia skóry ani mocnego zapachu amoniaku. System prawdziwego koloru, zawiera naturalne składniki dla uzyskania najlepszego efektu. Oil Hair Kolor posiada w palecie 45 odcieni, 4 pigmenty, 5 Developerów (stężenie 40, 30, 20, 10 i 8) oraz olejek krystaliczny.

GK HAIR OIL Lightning zastosowany z dodatkiem rozjaśniacza Crystal służy jako rozjaśniacz do włosów. Zatrzymuje wilgoć, doskonale nawilżając i pozostawiając je miękkie, gładkie oraz pięknie lśniące.

 

Materiały prasowe GK HAIR

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Przedłużanie włosów Łysienie plackowate Wzrost włosa Peruki Geny Higiena