Jesteś tutaj:

Framesi Eclectic - niesamowita koloryzacja!

FRAMCOLOR ECLECTIC - WSZECHSTRONNY KOLOR

Obecnie nawet te Klientki, które rezygnują z trwałej koloryzacji, mogą mieć fantastyczne kolory, refleksy i idealne pokrycie siwych włosów z delikatnością koloryzacji demi - permanentnie zawierającej amoniaku i parafenylenodiamin (PPD).

Osiem Klientek na dziesięć pyta swojego Fryzjera o kosmetyki do koloryzacji, ale większość z nich oczekuje bardziej elastycznego traktowana włosów, a jednocześnie mniej zobowiązującego, które jest delikatne, a zarazem bardziej trwałe niż zwykła koloryzacja ton w ton. Dla nich właśnie FRAMCOLOR ECLECTIC pojawia się w najlepszych salonach. Koloryzacja demi – permanent, stworzona przez Laboratoria Poszukiwawcze Framesi bez użycia amoniaku i parafenylenodiaminy, wraz z dodaniem grupy składników aktywnych pielęgnujących włosy. CAPSULATE COMPLEX to mieszanka substancji, która otula włos filmem ochronnym, odpornym na działanie wody i ciepła.

CAPSULATE COMPLEX innowacyjna formuła skomponowana z:
- Pochodnych cukrów – o działaniu nawilżającym w głąb włosa
- Kwasów tłuszczowych – utrzymujących witalność komórek, dostarczających energię i wspomagających absorpcję witaminy E, kolejnego ważnego składnika. Ponadto włosy stają się bardziej błyszczące i miękkie.
- Aminokwasów, będących składnikiem protein, gwarantujących zdrowe i świetliste włosy, wspomagających proces keratynizacji włosa i odbudowujących jego strukturę.
- Witaminy E - która poprzez niszczenie wolnych rodników, odpowiedzialnych za procesy starzenia sprawia, że włosy stają się bardziej odporne na szkodliwe działanie smogu i zanieczyszczenia środowiska.

FRAMCOLOR ECLECTIC gwarantuje perfekcyjne pokrycie siwych włosów do 50% i zapewnia różnorodność zastosowań. Dzięki dwóm specjalistycznym aktywatorom usługa staje się bardziej indywidualna. Aktywator BASIC jest doskonały do tonalizacji i pokrycia siwych włosów, podczas gdy aktywator EXTRA jest idealny do tworzenia kontrastów.

FRAMCOLOR ECLECTIC
ma konsystencję kremowego fluidu, dzięki czemu jest łatwy w mieszaniu, praktyczny w nakładaniu, ponieważ nie spływa z włosów, bardziej efektywny z punktu widzenia osiągniętych rezultatów. Techniczne cechy produktu sprawiają, że jest on najbardziej rekomendowany do:
- tonalizowania pasemek
- ożywiania koloru na długości i końcówkach włosów
- pokrycia pierwszych siwych włosów
- tworzenia indywidualnych odcieni
- podkreślania indywidualności loków i szczegółów strzyżenia
- oferowania nowej usługi młodszej Klienteli

FRAMCOLOR ECLECTIC
debiutuje na rynku z początkową paletą 22 odcieni zgrupowanych w pięciu liniach kolorystycznych: Natural Glam, Absolute Colors, Purple Rain, Fancy Orange i Gold Immersion i pojawia się wraz z shakerem, który ułatwia przygotowanie mieszanki. Framcolor Eclectic zapewnia trwałość koloru na włosach farbowanych do 24 mycia (ok. 7- 8 tygodni). Po upływie tego okresu sukcesywnie się wypłukuje. W celu zagwarantowania dłuższej trwałości koloru Eclectic na włosach, zalecane jest stosowanie produktów z linii Color Method (Shampoo GO i Post Color). Jak wszystkie inne produkty z tej grupy obecne na rynku profesjonalnym, nie posiada właściwości rozjaśniających. Natomiast funkcjonuje doskonale w przypadku przyciemniania włosów, maksymalnie do dwóch poziomów w odniesieniu do bazy naturalnej.

FRAMCOLOR ECLECTIC to profesjonalna usługa dedykowana współczesnym Kobietom: eklektycznym, wszechstronnym, kochającym modę, pragnącym zmieniać kolor z ogromną łatwością.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Cienkie włosy Gęste włosy Farbowanie włosów Dermatitis Powieki