Jesteś tutaj:

Elumen Yellow

New odcień Elumen Yellow -  nieograniczona wolność kreowania

Kolory włosów na sezon 2008 mają tak dziwne nazwy jak zielony absynt (Green Absynth), czy też czerwona sala balowa (Red Ballroom) i opierają się na nowej "recepturze na sukces", którą zapewni Państwu Elumen Yellow.Elumen Yellow to nowy żółty odcień, który pojawił się w gamie kolorów Elumen – farbie do włosów o wyjątkowej jakości, dającej stylistom nieograniczone możliwości tworzenia kolorów. Specjaliści od koloryzacji będą mieli teraz całkowitą wolność w wyczarowywaniu unikalnych kreacji, które błyszczą promienistą intensywnością. Elumen Yellow zapewnia uzyskanie indywidualnych i wyrazistych efektów kolorystycznych, które są dostępne tylko w topowych salonach fryzjerskich.Kreatywni koloryści potrzebują najlepszej technologii i nieograniczonej gamy odcieni. To wszystko uzyskają Państwo stosując farby Elumen. Wyjątkowe działanie Elumen umożliwia uzyskanie fascynujących efektów kolorystycznych. Zapewnia również uzyskanie intensywnych, lśniących kolorów o wyjątkowej trwałości i unikalnym blasku – nie zawiera amoniaku i nie niszczy włosów.

Elumen Yellow oferuje dodatkowe możliwości mieszania odcieni Elumen o wyjątkowej jakości. Ten trwały kolor oznacza unikalną kreatywność i niepowtarzalne koloryzacje. Elumen Yellow może być mieszany z dowolną liczbą odcieni, dzięki czemu nie istnieją żadne ograniczenia dotyczące nowych trendów i fryzur.

Dzięki Elumen Yellow wszystko jest możliwe. Można go stosować w czystej postaci, lub też w połączeniu z szeroką gamą ekscytujących odcieni. Elumen Yellow jest niezbędnym odcieniem tej wiosny do stosowania przez podążających za modą stylistów - kolorystów.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Przedłużanie włosów Wzrost włosów Uszkodzenia włosów Geny Kok ślubny