Jesteś tutaj:

Dermena - kuracja przeciw wypadaniu włosów specjalnie dla mężczyzn

Już od 10 lat, firma Pharmena S.A oferuje kompleksową terapię wspomagającą wypadanie włosów w postaci szamponów, żeli i odżywek marki Dermena®. Dermena® to innowacyjne preparaty hamujące wypadanie włosów, chronione prawem patentowym!

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, słowach uznania zadowolonych konsumentów, zespół naukowy Pharmena opracował innowacyjną kurację w ampułkach dla mężczyzn.

Kuracja w ampułkach dermena® men przeznaczona jest do miejscowego stosowania na skórę głowy. Łysieniu typu męskiego bardzo często towarzyszy nasilony łojotok, prowadzący do zablokowania ujścia mieszka włosowego i przyczyniający się do jego niedotlenienie i w konsekwencji do utraty włosa. Zawarty w ampułkach dermena® men innowacyjny składnik Chlorek 1-metylonikotynamidu poprawia mikrokrążenie skóry głowy i wzmacnia mieszek włosowy. Wypływa na jego odżywienie, wydłużając cykl życia włosa w fazie anagenu i stymuluje odrastanie włosów. Chroni przed podrażnieniami i reguluje prace gruczołów łojowych.

Wskazanie do stosowania kuracji w apmułkach dermena® men:

- wypadanie włosów u mężczyzn
- pierwsze objawy łysienia typu męskiego
- wzmocnienie włosów osłabionych i wypadających
- łagodzenie podrażnień skóry głowy
- regulacja gruczołów łojowych

Substancje czynne zawarte w dermena® men:

Chlorek 1-metylonikotynamidu stanowiący metabolit nikotynamidu (witaminy PP). Poprawia mikrokrążenie skóry głowy i wzmacnia mieszek włosowy. Wypływa na jego odżywienie, wydłużając cykl życia włosa w fazie anagenu i stymuluje odrastanie włosów. Chroni przed podrażnieniami i reguluje prace gruczołów łojowych.

H-VIT multikompleks aktywny pochodzenia naturalnego, zawierający wyciągi roślinne oraz biotynę. Multikompleks aktywny H-VIT hamuje przekształcenie testosteronu w dihydrotestosteron (DHT) poprzez blokowanie aktywności 5-alfa-reduktazy. Reguluje tym samym pracę gruczołów łojowych i redukuje ryzyko uszkodzenia mieszków włosowych na drodze androgenowej. Działa dotleniająco i energetyzująco na mieszek włosowy i skórę głowy.

Kuracja w ampułkach dermena® men dzięki zastosowaniu specjalnie dobranych składników aktywnych łączy działanie hamujące przekształcenie testosteronu w DHT z działaniem poprawiającym mikrokrążenie skóry głowy. Reguluje pracę gruczołów łojowych co zapobiega nadmiernemu przetłuszczaniu się włosów. Dodatek substancji kondycjonujących i ułatwiających wnikanie dobroczynnych składników aktywnych sprawia, że włosy stają się gęstsze, wyraźnie odżywione i mocniejsze, a skóra odzyskuje naturalną równowagę. Preparat nie skleja i nie przetłuszcza włosów. Niezwykle prosty i praktyczny w użyciu aplikator umożliwia dozowanie i precyzyjne nakładanie preparatu na obszarze skóry wymagające kuracji.

Sposób stosowania: najlepsze efekty osiąga się stosując codziennie jedną ampułkę kuracji dermena® men. Kurację zaleca się przeprowadzać co najmniej 2 razy w roku przez okres 2-3 miesięcy. Otworzyć ampułkę, nałożyć na nią aplikator i nanieś równomiernie zawartość ampułki na skórę głowy. Następnie opuszkami palców delikatnie wmasować preparat okrężnymi ruchami w skórę głowy. Masaż pobudza dodatkowo krążenie i ułatwia wchłanianie substancji aktywnych. Nie spłukiwać.

Opakowanie zawiera 15 sztuk ampułek 5 ml + aplikator.

Cena: 76 zł.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Cienkie włosy Zagęszczanie włosów Strzyżenie włosów Kok ślubny Kolory włosów