Jesteś tutaj:

Cece MED Prevent Hair Loss - nowość w walce z wypadaniem włosów

Cece of Sweden prezentuje udoskonaloną i rozbudowaną linię produktów z serii Cece MED Prevent Hair Loss - kompleksowe wsparcie w walce z wypadaniem włosów.

Linia Cece MED Prevent Hair Loss została stworzona z myślą o osobach zmagających się z problemem wypadania włosów. Dzięki kompleksowemu działaniu na cały włos, skórę głowy oraz mieszek włosowy, kuracja cechuje się dużą skutecznością w zapobieganiu i walce z wypadaniem włosów.

Formuła obecnych dotychczas w naszej ofercie szamponu, odżywki i lotionu do skóry głowy została rozbudowana o nowe składniki (m.in. aminokwasy, biotyna, proteiny ryżu, pędy bambusa, olej z kiełków pszenicy, żelazo). Do skóry głowy przygotowana została również intensywna kuracja w formie silnie skoncentrowanych ampułek.

Wsparciem kuracji „od środka” jest suplement diety Hair Complex, który pomaga zachować mocne i zdrowe włosy oraz pozytywnie działa na skórę i paznokcie. Bogaty skład produktów powstał w oparciu o wyciągi i ekstrakty roślinne, witaminy i minerały oraz aminokwasy pomocne w walce z wypadaniem włosów.

Powiedz STOP wypadaniu włosów!

W skład serii wchodzą:

Szampon 300ml,
Odżywka 300ml,
Ampułki do skóry głowy 30x7ml,
Lotion do skóry głowy 75ml,
Hair Complex Suplement diety 30 kapsułek Licaps®


Źródło: www.cece.pl

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Regeneracja włosów Wzrost włosów Pasemka Gorączka okopowa Hormony Liszaj mieszkowaty