Jesteś tutaj:

Batiste w perfumeriach Douglas


Popularne suche szampony Batiste są już dostępne w perfumeriach Douglas. Sieć oferuje aż 12 wersji produktu: zapachowe, kolorystyczne, z dodatkiem lakieru oraz wersje mini.


Suche szampony Batiste pojawiły się w Polsce zimą 2012 roku i od tego czasu zyskują coraz większe zaufanie Polek. Teraz będzie je można nabyć także w perfumeriach Douglas. Batiste to jedyna firma specjalizująca się w produkcji suchych szamponów, dlatego ich formuła charakteryzuje się wysoką jakością i dopracowaną recepturą. W perfumeriach Douglas można znaleźć m.in.: kultowy Batiste Tropical i Original, nowość w ofercie marki Batiste Oriental, Batiste dla blondynek, szatynek i brunetek, a także Batiste XXL Volume przeznaczony dla fanek maksymalnych objętości. Cena wersji zapachowych to 14,90 zł (200 ml) i 7,90 zł (50 ml), natomiast szamponów ad value – 16,90 zł.


Więcej na www.batiste.pl
***
Batiste to pochodząca z Wielkiej Brytanii marka wyspecjalizowana w produkcji suchych szamponów. Produkty Batiste wyróżniają się dopracowaną formułą i wysoką skutecznością. Są dostępne w wielu wariantach zapachowych, z dodatkiem lakieru oraz kilku wersjach dostosowanych do koloru włosów. Na polskim rynku suche szampony Batiste pojawiły się zimą 2012 roku. Można je nabyć w sklepie internetowym perelki.eu należącym do dystrybutora, perfumeriach Douglas, a także w sklepach kosmetycznych Hebe, Kosmyk, Flirt oraz wielu niezależnych aptekach i drogeriach.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Zagęszczanie włosów Łysienie plackowate Kolor włosów Czarne włosy Kolory włosów