Jesteś tutaj:

Odrastanie brwi

Osoby, które regulują samodzielnie brwi, mają jeden problem. W momencie, kiedy chcą zrezygnować z cienkiego skubania, albo z jakiś względów pragną powrócić do ich normalnego wyglądu, muszą się liczyć z odrastaniem brwi. Nie każdy jednak wie na czym dokładnie polega to zjawisko...
Odrastanie brwi to mało ciekawy czas dla oprawy naszych oczu, chyba że ich regulowanie  było naprawdę minimalne. Może najlepiej ten czas zaplanować na dni, kiedy nie będziemy wychodzić z domu, dzięki czemu damy brwiom czas na swobodne odrośnięcie.

Odrastanie brwi ma jedną zaletę – dzieje się to szybko i już po dwóch tygodniach mamy w pełni odrośnięte brwi. Czas odrostu wygląda naprawdę nieciekawie – nie można przecież zachwycić się sterczącymi włoskami tworzącymi swoisty bałagan na powiece. Dziewczęta bardzo często wymieniają się doświadczeniami, dotyczącymi szybkiego odrastania włosków oraz ich odrastaniem we „właściwym” gatunku. Wieloletnie wyrywanie włosków powoduje, że z czasem stają się one coraz cieńsze i krótsze – nie wyglądają często dobrze przy tych włoskach, które cały czas rosną. Można iść do drogerii i kupić drogie kosmetyki do brwi, po to aby szybko odrosły, stały się mocniejsze. Można również zastosować zwykłą rycynę, która sprawi, że nasze brwi odżyją, a te które odrastają mają ogromną szansę stać się grubsze, mocniejsze oraz ciemniejsze. Jeśli chcemy by nasze brwi miały naturalny kształt, to musimy im poświęcić minutkę rano i wieczorem. Warto zastosować lekki masaż z jakimś olejkiem – nadajemy brwiom kształt jaki byśmy chcieli mieć i jeśli jesteśmy konsekwentni, brwi powoli zaczną poddawać się naszej terapii.

Odrastanie brwi to sprawa nieco problematyczna, ale nie należy do tych, które spędzają z oczu sen. Poza tym jeśli ktoś regularnie usuwał brwi w celu regulacji ich kształtu, to wyrastające włoski będą o wiele słabsze. Istnieje więc duża szansa, że w początkowym okresie łatwo można je ukryć pod sprytnie dobranym makijażem. W lecie możemy ukryć nasze odrastające brwi pod ciemnymi okularami, nawet jeśli odpowiednio dobierzemy ich kształt, nie musimy ich zdejmować po wejściu do zamkniętych pomieszczeń. Bywają takie okulary, które w górnej części szkła posiadają mocniejsze przyciemnienie niż w dolnej. Oczywiście umożliwiają one pracę, o ile nie wykonujemy jakiś specjalnych zadań w naszej pracy.
 

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Łysienie plackowate Gęste włosy Trwała ondulacja Gorączka okopowa Kok ślubny