Jesteś tutaj:

Polskie gwiazdy w reklamach kosmetyków do włosów


Gwiazdy często i bardzo chętnie biorą udział w reklamach wszelkich modnych kosmetyków, szczególnie tych lepszych marek, dzięki którym mogą wypromować nie tylko produkt, ale i siebie.

Dlaczego gwiazdy, które normalnie zarabiają grając w kasowych filmach czy spektaklach teatralnych godzą się, by zostać twarzą marki produkującej farby lub szampony do włosów? Powodów jest wiele i ten finansowy jest tu niestety przeważający.


Profity z promowania produktu

Gdy gwiazda zostaje twarzą jakiejś marki, promującej na przykład kosmetyki pielęgnacyjne do włosów, dostaje z tego tytułu wiele profitów. Przede wszystkim, to dla niej wygodne, bo praca nad reklamą nie trwa zbyt długo, a korzyści z niej aktorka dostaje jeszcze długo. Poza tym, oprócz wysokiej gaży za reklamę, gwiazda otrzymuje też kosmetyki za darmo, z których ma korzystać przez czas trwania umowy, na ściśle określonych warunkach. innymi słowy, wiąże się z marką osobiście, ma szansę przetestować ją na sobie. Dzięki temu profesjonalna firma dba o jej włosy i to za darmo! Wszystko po to, by była ona jak najbardziej wiarygodna.


Jak wyglądają włosy aktorek

Aktorstwo jest nie tylko męczącym zawodem, ale także powodującym spore uszczerbki na zdrowiu i wyglądzie. Wydawałoby się, że jest wprost odwrotnie - w końcu gwiazdy zawsze są piękne i młode. A jednak, wyglądają tak głównie dzięki skrupulatnym zabiegom przeprowadzanym przez sztaby specjalistów.

Praca aktora wymaga długich godzin spędzanych na planie, często w nieodpowiednich warunkach - na przykład w upale, deszczu czy na mrozie. Przez to włosy aktorów stają się matowe, szorstkie, wysuszone. Aby aktorki mimo wszystko zachwycały pięknymi fryzurami, muszą mieć nakładanych niekiedy tony kosmetyków stylizujących, co dodatkowo obciąża ich włosy.

Dlatego też powinny one szczególnie dbać o ochronę i pielęgnacje swoich włosów, a możliwe jest to głównie dzięki stosowaniu kosmetyków z najlepszej serii najlepszych marek. Często więc producenci dobrych kosmetyków do włosów szczycą się tym, że wiele polskich aktorek może się pochwalić bujnymi, lśniącymi włosami dzięki kontraktom reklamowym z nimi.


Co oprócz profitów finansowych daje aktorkom kontrakt reklamowy?

Oczywiście korzyści finansowe są największym czynnikiem motywującym wszelkie gwiazdy do promowania kosmetyków danej linii własnym nazwiskiem. Dostają one za to ogromne honoraria. Wynika to z tego, że w końcu sygnują własnym nazwiskiem jakiś produkt. Muszą być więc tego produktu pewne.

W innym przypadku mogą narazić się na utratę zaufania swoich fanów. Bo gdyby okazało się, że dany produkt faktycznie wcale nie wygładza włosów, tak jak to przedstawiała słynna aktorka na reklamie, to traci się klienta, którego zawiódł produkt. Aktorka zaś traci fana, a wiadomo, że dla gwiazd to właśnie fani są motorem napędowym ich kariery i portfela.

Dlatego gwiazdy dokładnie testują każdy produkt, który miałyby promować. Dopiero, gdy maja pewność, że jest to produkt bezpieczny i o dobrym działaniu, przetestowanym na własnych włosach, wówczas mogą z pełną świadomością polecać go w telewizji czy radiu.

Dzięki reklamie sygnowanej własnym imieniem, promuje się też twarz, no i włosy danej aktorki. Staje się ona jeszcze bardziej rozpoznawalna, gdyż nawet ci, którzy dotąd nie widzieli jej w żadnym filmie, teraz mogą podziwiać ją co kilkadziesiąt minut na reklamach telewizyjnych. Włosy aktorki na reklamie szamponu czy farby do włosów wyglądają jak ideał. Są lśniące, grube, mocne, pięknie się układają i mają intensywny, elegancki kolor.

Do tego twarz aktorki jest pięknie umalowana, uśmiechnięta i rozpromieniona, co sprawia, że aż się chce mieć tę farbę w domu. Kobiety pragną wyglądać tak, jak ona, a mężczyźni śnią o niej nocami. Popularność aktorki rośnie, a przy okazji wzrasta też sprzedaż danego produktu. Dlatego też gwiazdy dość chętnie biorą udział w reklamach telewizyjnych, ale bardzo starannie je selekcjonują. Nie wybierają nigdy reklam przypadkowych produktów i dokładnie czytają warunki umowy, która maja podpisać.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Wzrost włosów Utrata włosów Prostowanie włosów Aromataza Warkoczyki Mieszki włosowe