Jesteś tutaj:

Fryzury na Telekamerach 2014

Telekamery to jedna z najważniejszych nagród telewizyjnych, jakie rozdawane są w Polsce. Na to wydarzenie gwiazdy, a w szczególności nominowani do jej otrzymania czekają cały rok. 3 lutego 2014 roku mogliśmy przekonać się, kto zdaniem widzów zasłużył swoją pracą i osobowością na jej wręczenie.

W kategorii najlepszy aktor statuetka powędrowała do Kamili Baar, która pokonała swoje rywalki.m.in. Agnieszkę Dygant, Karolinę Gorczycę, Joannę Moro czy też Katarzynę Zielińską. Z kolei najlepszym aktorem okazał się Marek Bukowski, który konkurował z Szymonem Bobrowskim, Tomaszem Karolakiem, Antonim Pawlickim czy Krystianem Wieczorkiem. W kategorii serial zwyciężył „Czas honoru”, który stawał do rywalizacji z „Anną German”, „Lekarzami”, „Rodzinką.pl” czy też „To nie koniec świata”. Najlepszą osobowością telewizyjną okazała się postać Tadeusza Sznuka prowadzącego program telewizyjny „Jeden z dziesięciu”. Nominowani do tej kategorii była również Katarzyna Dowbor, Magda Gessler, Agata Młynarska, czy Michał Olszański.

Statuetką za rolę najlepszego prezentera telewizyjnego został odznaczony pośmiertnie Andrzej Turski. Nagroda została odebrana przez jego córkę. Na jej otrzymanie mieli również szansę Jarosław Gugała, Jarosław Kuźniar, Maciej Orłoś czy Beata Tadla. Najsympatyczniejszą pogodynką okazała się podobnie jak rok temu Agnieszka Cegielska, która o ten tytuł rywalizowała z Markiem Horczyczakiem, Jarosławem Kretem, Marzeną Sienkiewicz czy tez Marzeną Słupkowską. W roli komentatora sportowego niekwestionowanym liderem okazał się Przemysław Babiarz, podczas gdy w kategorii Juror największą sympatię wśród widzów wzbudziła Agnieszka Chylińska - jurorka programu „Mam talent”. „The Voice of Poland został wyróżniony w kategorii najlepszy program rozrywkowy, podczas gdy „W11” okazał się najlepszym serialem paradokumentalnym.

To tyle, jeśli chodzi o nominacje i wręczone statuetki. Dla większości osób Telekamery 2014 były czymś jeszcze oprócz nagrodami. Oczywiście stylizacjami, na które bacznym okiem spoglądali znani styliści i projektanci. Dla wielu z nich zagadką było, czym takim będą zaskakiwać nas gwiazdy w stylizacjach i fryzurach na nadchodzący sezon. Czy jednak wszystkie były w pełni udane? I czy aby na pewno zaskakujące?

Najlepiej ocenione stylizacje
Dominika Ostałowska, czyli serialowa Marta Wojciechowska z serialu „M jak miłość” na gali Telekamer 2014 prezentowała się imponująco. Idealnie dobrana kreacja, która podkreślała atuty jej kobiecości jednocześnie odciągając uwagę od jej mankamentów (zwłaszcza teraz, kiedy aktorka z powodów zdrowotnych nieco przytyła) wśród wielu robiła furorę.

Podobnie zresztą jak jej fryzura, która choć nie była jakoś specjalnie w stylu Holywood, to jednak była tak trafnie dobrana, że całość nabierała szyku i elegancji. Wszystko przez romantyczną plecionkę wykonaną przez znanego stylistę Kajetana Górę.

Z przodu twarz aktorki została optycznie wyszczuplona przed delikatnie wypuszczone loczki nadając jej dziewczęcości.

Stylizacja Agnieszki Cegielskiej także zasługiwała na pochwałę. Jej malinowa sukienka w towarzystwie czarnych dodatków była połączeniem stylu retro z nowoczesnością. A całość dopełniała klasyczna i bardzo elegancka fryzura, która czyniła z niej prawdziwą gwiazdę czerwonego dywanu. Z całą pewnością holywoodzkie loki są zarezerwowane dla Agnieszki Cegielskiej, które dodają jej nieprawdopodobnego uroku i wdzięku.

Również Paulina Drażba przedstawiła się nam na rozdaniu Telekamer 2014 w całkiem nowej odsłonie. Wszystko dzięki nowej fryzurze, która nadała jej twarzy młodzieńczego wyglądu. Fryzura w stylu pixie-cut doskonale skomponowała się z nowoczesną stylizacją i pomarańczowo – czerwoną szminką, czym wyróżniała się na czerwonym dywanie spośród wszystkich celebrytów.

Na pochwałę zasługuje także stylizacja Pauliny Sykut, która znana jest ze swego nienagannego i zawsze starannego stylu. W tym przypadku było podobnie. Uwieńczeniem pięknej, czerwonej, koronkowej sukni był luźno upięty nad karkiem koczek, dzięki czemu cała stylizacja otrzymała ocenę bardzo dobrą.

Fryzurowe wpadki
Chyba największą wpadkę na Telekamerach 2014 zaliczyła Karolina Gorczyca. Jej stylizacja w tym dniu budziła najwięcej kontrowersji. Podkreślano wielokrotnie, że Pani Karolina chyba pomyliła imprezy, ponieważ ani kreacja nie była na tą uroczystość odpowiednia, ani jej fryzura. Ciężko mówić, aby zwykły, upięty do góry koczek był odpowiedni na tak ważną uroczystość, jaką jest rozdanie nagród telewizyjnych.

Niestety fryzura Kamili Baar, a w zasadzie jej brak również został dostrzeżony przez stylistów. Choć kreacja była bardzo dobrze dobrana i podkreślała wiele atutów figury aktorki, to jednak brak pasującej zarówno do sukni, jak i uroczystości fryzury nadał jej wyglądowi niemalże nijaki efekt.

Uczesanie Joanny Moro także pozostawiało wiele do życzenia. Podobnie zresztą jak krytykowana głośno kreacja. W tym przypadku fryzura aktorki polegała jedynie na zaczesaniu opadających na twarz włosów na tył głowy. Czy rzeczywiście był to dobry pomysł?

Krytyce została poddana również fryzura Katarzyny Bosackiej, głównej prowadzącej program „Wiem co jem”. I choć jej uwagi w zakresie prawidłowego dobierania artykułów spożywczych są niezwykle cenne, to jednak w dziedzinie stylizacji to właśnie Pani Katarzynie przydałby się doradca. Niestety loki, na które się zdecydowała nie były najtrafniejszym wyborem. Z tego powodu jej stosunkowo obfita sylwetka nabrała wrażenia jeszcze bardziej okrągłej. A to niekoniecznie prezentowało się dobrze.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Regeneracja włosów Suche włosy Łysienie mężczyzn Biopsja Mężczyźni Trwała kwaśna