Jesteś tutaj:

Fryzury Christiny Aguilery

Christina Aguilera (urodzona 18 grudnia 1980) trzyma fanów w ciągłej niepewności, stale zmieniając fryzury, kolor włosów i ich wygląd.

Na koncercie nominacji do nagrody Grammy 3 grudnia 2008 roku Christina Aguilera wystąpiła klasycznie uczesana gładko do góry; jej bardzo jasne blond włosy były upięte z tyłu głowy. Z przodu miała ona natomiast króciutką grzywkę. Gwiazda pojawiła się w Nokia Theater w połyskującej sukni w kolorze ciemnego srebra, która podkreślała jej nieziemskie kształty.

Zaśpiewała „I Loves You Porgy” z „Porgy and Bess” George'a Gershwina.

Układając sobie życie po urodzeniu dziecka

Po urodzeniu synka Maxa Lirona 12 stycznia 2008 roku, Christina powiedziała mediom, że próbuje sobie teraz poukładać życie po tej rewolucji, tak jak wszystkie początkujące mamy. Gwiazda nie tylko doskonale radzi sobie w nowej roli, ale również wygląda przy tym wspaniale: widać u niej przemianę z żółtawego blondu, w którym widzieliśmy ją od roku 2007 do blondu platynowego, jaki zaprezentowała na koncercie Grammy.

Gładki kok Christiny prezentował się inaczej z każdej strony. Z przodu zwracała uwagę króciutka, figlarna grzywka, natomiast dopiero oglądana z boku, fryzura ujawniała rys klasyki w postaci gładkiego, zawiniętego z boku koka.

Grzywkę prawdopodobnie wystrzępiono brzytwą, aby nadać jej zdecydowanego kształtu dla podkreślenia karminowych ust i mocno niebieskich oczu

Jak skraść Christinie fryzurę

Fryzura Christiny nie jest niczym zdobiona, jednak odtworzenie jej wymagać będzie znacznie więcej precyzji, niż w wypadku loków czy fal.

Jest to klasyczne uczesanie, które samo w sobie doskonale podkreśli przykuwającą uwagę suknię. Można je jednak uzupełnić ozdobami, zależnie od potrzeb i wizerunku, jaki chcemy uzyskać. Pięknym uzupełnieniem będzie tu na przykład nabijana kryształkami cieniutka przepaska, tiara albo grzebyk.

Rodzaj wybranego przez Ciebie koka powinien zdecydowanie pasować do stroju, który do niego założysz. Jeśli suknia ma charakter bardziej formalny, lekko roztrzepany kok niekoniecznie będzie do niej pasował. W takim wypadku uczesanie powinno być gładsze i bardziej starannie wykończone, niż gdybyś szła na imprezę w gronie rodzinnym.

Christina Aguilera znana jest nie tylko z gładkiego koka. Poniżej przedstawiamy przekrój fryzur piosenkarki. Zobaczcie i oceńcie w którym uczesaniu jest jej najlepiej.


1 2 3

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Utrata włosów Przedłużanie włosów Elektryzowanie włosów Cebulka włosa Liszaj mieszkowaty Hirsutyzm