Jesteś tutaj:

Edyta Herbuś wyznacznikiem fryzurowych trendów 2013

W każdym sezonie znajdzie się w polskim show-biznesie ktoś, kto śmiało może uchodzić za ikonę trendów i stylu. W tym roku to zaszczytne miejsce przypadło w udziale niezaprzeczalnie Edycie Herbuś, która ze skromnej tancerki stała się bywalczynią salonów i osobą, która ma doskonałe wyczucie mody.

Fryzurowe przeboje Edyty
Edyta Herbuś nie ma w zwyczaju szokować, a „zaledwie” zachwycać. W jej kreacjach raczej ciężko doszukać się elementów szokujących, odważnych, choć jeszcze kilka lat temu bywały i takie. Twarz Edyty jest niemalże doskonała – duże, okrągłe oczy, ciemna ich oprawa i spore, zmysłowe usta ozdobione perłowym uśmiechem. Do tego piękne, kasztanowe włosy i filigranowa sylwetka – czego może chcieć więcej kobieta? Dzięki takim proporcjom w kwestii urody, włosy Edyty nie wymagają żadnych specjalnych stylizacji. Po prostu ta kobieta w każdej fryzurze wygląda olśniewająco. Czy to zwykłe, długie fale, czy lśniąca czupryna z przystrzyżoną równo grzywką – wygląda w nich bosko. Bez względu na długość włosów i ich odcień, a także to, czy są związane, ciasno spięte czy luźno rozpuszczone – Edyta Herbuś zachwyca. Duża w tym zasługa jej włosów, które są lśniące, zdrowe, gładkie i gęste. Przez to każda jej stylizacja wygląda zjawiskowo.

Na ślubie u Oli Kwaśniewskiej
Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha był wielkim towarzyskim wydarzeniem tego roku. Również i Edyta Herbuś, jako jedna z największych celebrytek i przyjaciółka panny młodej miała zaszczyt brać udział w tym wydarzeniu. Tu z kolei Edyta zaskoczyła wszystkich niezwykłą... skromnością swojego stroju i stylizacji, które okazały się strzałem w dziesiątkę. Ubrana była w długą i zwiewną granatową suknię, która oprócz głębokiego wycięcia na plecach nie odznaczała się niczym szczególnym. I tu właśnie objawiała się jej wyjątkowość – bowiem dzięki takiej stylizacji Edyta mogła sobie pozwolić na śmielszą, fantazyjną fryzurę. I tym razem również nie zawiodła. Pojawiła się w lekko falowanych, długich do ramion włosach stylizowanych na lata dwudzieste. Włosy jej zaś były odpowiednio delikatnie rozjaśnione, przez co wygładzały rysy twarzy i kontrastowały z czerwienią ust Edyty. Nie da się ukryć, że oprócz panny młodej to właśnie Herbuś była niekwestionowaną damą na tym przyjęciu.

Łagodne stylizacje Edyty
Edyta Herbuś najlepiej wygląda w stylizacjach, które łagodzą jej rysy twarzy i wysubtelniają ją. Uroda Edyty jest bowiem tak charakterystyczna i wyrazista, że podkreślanie jej bardzo ciemnymi włosami o ostrych cięciach i mocnym makijażem nie ma sensu. Wielu osobom najbardziej podobała się stylizacja Edyty, w której ta pojawiła się na jednej z gali w zielonej sukni bez ramiączek. To fryzura prosta, ścięta na równi z linią ramion, delikatnie podkręcona do wewnątrz. I właśnie w takiej stylizacji – połączonej z odważnym kolorem sukni i bladym różem ust, podobała się Edyta internautom najbardziej.

Wiele gwiazd popełnia zasadniczy błąd – im większego rozpędu nabiera ich kariera, tym więcej popełniają fryzjerskich i stylistycznych gaf. Chcąc szokować przychodzą na gale we fryzurach, które budzą nie podziw, ale niesmak. Osiągają swój efekt i zostają zapamiętane, jednak nie jako najlepiej uczesane gwiazdy, lecz jako te, które miały najodważniejszą fryzurę. W przypadku Edyty jest zupełnie odwrotnie. To jej na początku kariery zdarzały się fryzurowe wpadki, stylistyczne gafy, z których ku radości fanów wybrnęła. Obecnie jest jedną z najlepiej ubranych i uczesanych gwiazd polskiego show-biznesu i nic nie zapowiada, by miało się to w najbliższym czasie zmienić. A inne gwiazdy muszą się naprawdę postarać, bo obecnie trudno będzie Edytę zdetronizować!

Trzeba przyznać, że gust i smak Edyty Herbuś dotyczący fryzur w ostatnich czasach diametralnie się zmienił. O ile Edyta raczej nigdy nie szokowała przesadnie wymyślnymi fryzurami, o tyle jej dobór strojów i makijaży do tych fryzur był raczej niezbyt trafiony. Obecnie jednak udało jej się wyważyć pewne elementy dobrego smaku i zarówno jej kreacje, jak i fryzury oraz makijaże są na najwyższym poziomie. Nie da się ukryć, że choć długie, gęste i ciemne włosy Edyty, jakie zaprezentowała nam na początku swojej tanecznej kariery zachwycały, to jednak w krótkich prezentuje się ona znacznie lepiej, bo ładniej współgrają z jej drobną sylwetką i wyrazistą oprawą oczu. W jej przypadku krótka fryzura znacząco odmładza twarz, a przy okazji dodaje całej sylwetce elegancji, szyku i dostojeństwa. Warto czerpać wzorce z pozytywnych przemian Edyty „Herbuś, jeśli chce się robić takie wrażenie na oglądających jak ona – wiele gwiazd powinno się od niej uczyć.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Suche włosy Cienkie włosy Łysienie kobiece Biotyna