Jesteś tutaj:

Osoby publiczne robią włosy w Klinice Handsome Men

Klinika Handsome Men specjalizująca się w niechirurgicznym uzupełnianiu ubytków włosów, posiada w swojej ofercie innowacyjna metodę Implant Micro Derme 2 Generacji (IMD2G). Ta nowatorska metoda nie ma nic wspólnego ze standardowym zabiegiem chirurgicznym, jakim jest np. transplantacja włosów. Przy jej zastosowaniu nie odczuwa się bólu, nie istnieje też możliwość komplikacji bądź infekcji albo niewłaściwego efektu estetycznego. 

IMD2G nie ma nic wspólnego z peruką, tupetem, treską czy też popularnym przedłużaniem włosów w salonach fryzjerskich (klej, tuleje, zgrzewy itp.). W każdym przypadku daje doskonały efekt estetyczny, stwarzając idealne złudzenie prawdziwego owłosienia i pozostawiając duży komfort osobisty. Najwyższa jakość usługi gwarantuje 100% zadowolenia.

W zależności od rodzaju łysienia i ilości zachowanych własnych włosów, dobierany jest odpowiedni sposób uzupełniania ubytków owłosienia. Obecnie wykorzystuje się najnowocześniejsze metody: Implant Micro Derme 2 Generacji (IMD2G) oraz Hair pieces, które powstały w oparciu o wyniki badań ośrodków amerykańskich, kanadyjskich, japońskich i polskich.

Wśród pacjentów Kliniki Handsome Men można znaleźć wiele gwiazd kina i estrady. Osoby publiczne doskonale zdają sobie sprawę, jak dużym atutem są włosy. Najważniejsze, by prezentowały się naturalnie i nie sprawiały nam żadnych kłopotów. 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z metamorfozy fryzur gwiazd - klientów Kliniki Handsome Men.
Więcej przykładów znajdziecie na stronie kliniki Handsome Men.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Wzrost włosów Regeneracja włosów Nawilżanie włosów Cebulka włosa Biotyna Naskórek włosa