Jesteś tutaj:

Warkocze duże i małe

Ruch skrętny, który pojawia się w układaniu warkoczy ściąga włosy z twarzy i chowa je w dół wzdłuż skalpu. Aby stworzyć świetną fryzurę sportową przy użyciu podwójnych warkoczy, należy utworzyć równą część z czoła do karku szyi za pomocą grzebienia. Związać jeden warkoczyk z daleka do boku i pracować z drugim, splatając go tak mocno jak można. Zamocować warkocz gumką. Teraz powtórzyć to dla drugiej strony. Można  też spróbować te fryzurę z francuskimi warkoczami. Francuskie warkocze zaczynają się poprzez użycie włosów w mniejszych partiach w górze przy skalpie.


Oto etapy zawiązania francuskiego warkocza w dwu warkoczykach:
• Stosując metodę dzielenia włosów dla podwójnego warkocza, zacznij od pierwszego warkoczyka.
• Na górze głowy, weź trzy indywidualne, równe sekcje włosów i skrzyżuj je pojedynczo do środka, najpierw z jednej strony, a potem drugiej. Pociągnij mocno, że by wyrównać i ścisnąć.
• Teraz dodaj trochę z włosów na stronę krzyżowaną najpierw i pociągnij je  do środka.
• Zrób to samo z drugą stroną. Kontynuuj ten proces, stopniowo dodając coraz więcej włosów do każdej partii w trakcie splatania ich do końców.
• Zamocuj skończony warkocz gumką.
• Teraz powtórz ten proces z drugim warkoczykiem.


Kolejna sportowa odmiana fryzury to mini-warkoczyki. Po prostu spleć kilka ściśniętych mini warkoczyków z przodu głowy aby ściągnąć wszystkie kosmyki, grzywki oraz luźne pasma razem i daleko od oczu i twarzy. Stwórz rząd ciasnych mini-warkoczy, przymocowując każdy drobną opaską włosów albo miniaturową gumką. Kontynuuj ten proces tak długo zechcesz. Jeżeli masz przyjaciółkę, która chętnie Ci pomoże, możesz zrobić mini-warkocze dla zabawy i świetnego wyglądu.
Obie te fryzury wyglądają świetnie z opaskami na czole. Możesz dodać opaskę pre-wrap na czoło prawie do każdej fryzury i najwspanialszą rzeczą jest to, że utrzymuje on włosy z dala od twarzy bez ześlizgiwania jak normalne opaski na czoło. Opaska pre-wrap jest rozciągliwa, wykonana  z miękkiego, piankowego materiału, który nie ranił włosów ani skalpu.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Regeneracja włosów Przedłużanie włosów Tekstura włosów Biopsja Naskórek włosa