Jesteś tutaj:

Fryzury dla okrągłych twarzy

Czy Twoja twarz jest okrągła? Czy masz problem z wyborem doskonałej fryzury, która dopełniałaby twoją twarz? Bądź spokojna, ponieważ nie jesteś sama. Dużo kobiet ma też dylemat ze znalezieniem najlepszej fryzury, która pasowałaby do ich okrągłych twarzy.
Okrągła twarz jest ogólnie rzecz biorąc szeroka tak samo jak długa w sensie wymiarów. Linia włosów w okrągłej twarzy jest często szeroka i policzki są zwykle pełne. Ten Kształt twarzy sprawia czasami że szyja wydaje się krótsza. Nie ma żadnej pełnej i szybkiej metody do stosowania bez wyjątków do tworzenia doskonałej fryzury odpowiedniej dla okrągłej twarzy. Większość fryzur zaprojektowanych dla okrągłej twarzy, jednakże, dąży do przedstawienia jej jako cieńszej i dłuższej. Mają one też skierować wzrok widza daleko od pełnych policzków. Kobieta z okrągłą powinna rozważyć te dwie kwestie zawsze gdy próbuje ułożyć włosy w pochlebny sposób.

To kilka kwestii, które można wypróbować zawsze, gdy układa się włosy samemu albo w salonie. Można optować za krótkimi fryzurami, które dodają twarzy długości albo ze ściętymi na krótko bokami lub blisko twarzy. Warstwowe grzywki też dają złudzenie długiej twarzy i powinno wybierać się je bardziej niż proste lub ciężkie grzywki; ciężkie i proste grzywki wydają się zgniatać twarz aniżeli wydłużać ją. Loki są też dobre, chociaż powinny być utrzymane daleko od policzków. Ścięcie ponad podbródkiem będzie wyglądać ładnie u kobiet z drugimi brodami zaokrąglając ich już okrągłe twarze, podczas gdy strzyżone włosy mogą wydawać się najlepsze do tego, żeby krótka szyja wydawała się dłuższa. Kobieta z okrągłą twarzą może też nosić długie włosy jeżeli chce. Długie włosy ułożone warstwami albo w czuprynie wyglądają dobrze na okrągłej twarzy ponieważ wysmuklają ją. Długie włosy nagromadzone na głowie dają podobny efekt. Ten sam wysmuklający efekt może być osiągnięty przy użyciu zręcznie umieszczonych pasemek, zwłaszcza blisko twarzy. Długie loki z wiszącymi „wąsami” także dobrze pasują do okrągłej twarzy, pod warunkiem, że „wąsy” nie spadają blisko policzków albo blisko twarzy. Jest dużo fryzur, które kobieta z zaokrągloną twarzą może wybrać dla siebie. To jest kwestia wszechstronności. Ale jedyny prawdziwy klucz do doskonałej fryzury dla kobiety z okrągłą twarzą nie leży w postępowaniu według reguł albo wytycznych, ale w stosowaniu wszystkiego w czym jest wygodnie. Kobieta może stosować się do wszystkich reguł i trendów, ale jeżeli nie jest jej wygodnie w czymś, albo jeżeli fryzury nie pasują do jej stylu życia, wtedy wysiłek idzie na marne. To, co ona mogłaby zrobić aby mieć najlepsza fryzurę dla siebie, to przejrzeć kilka magazynów, wybierając te fryzury, które podobają się jej najlepiej i poradzić swojego fryzjera na ten temat. W końcu doskonała fryzura, czy twarz jest okrągła czy kwadratowa czy owalna czy w jakimś innym kształcie, to jest „ktoś”, kogo kobieta może długo „nosić” z pewnością siebie i dobrze się bawić.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Utrata włosów Regeneracja włosów Mieszek włosowy Cięcie stożkowe Dercos Aminexil Dermatitis