Jesteś tutaj:

Prostownice do włosów

Chyba każda z nas, choć raz w swoim życiu, zamarzyła o włosach pięknych, lśniących oraz… idealnie gładkich. I chociaż zarówno piękno jak i efektywny blask można z łatwością zapewnić swoim kosmykom stosując odpowiednie do ich pielęgnacji produkty wykazujące właściwości odżywcze, to jednak sprawa może nieco skomplikować się w przypadku chęci nadania włosom idealnej gładkości. Ale bez obaw! W obecnej chwili również i z tym problemem można sobie z łatwością poradzić, jeśli tylko zastosujemy odpowiednie do tego rodzaju stylizacji włosów, urządzenia. Oczywiście produktem AGD, z którego pomocy powinnaś w tym przypadku skorzystać, jest stara, dobra… prostownica do włosów! Ale jaki typ urządzenia będzie odpowiedni do Twojego rodzaju włosów? Czy jego użycie nie zniszczy delikatnej i wrażliwej struktury kosmyków? W jakich przedziałach cenowych należy szukać dobrej jakości prostownicy do włosów i jakie marki warto wziąć pod uwagę?

Babyliss Pro
Z całą pewnością jedną z najbardziej znanych na rynku firm, oferującą dobre jakościowo produkty jest marka Babyliss Pro. Jest to typ wyrobów, z którego niekiedy korzystają nawet profesjonalni fryzjerzy w swoich salonach, dlatego też ten rodzaj produktów nie należy do najtańszych. Niemniej jednak – jeśli tylko możemy pozwolić sobie na nieco większy wydatek – z całą pewnością warto zainteresować się produktami Babyliss pro. A w które modele najlepiej będzie zainwestować?

Prostownica do włosów BAB 2555TE 24mm Babyliss Pro
Prostownica do włosów BAB 2555TE 24mm Babyliss Pro to jeden z lepszych modeli urządzeń. Prostownica została wyposażona w specjalne, zaawansowane technicznie płytki pokryte powłoką turmalinowo-ceramiczną o szerokości 24mm. Urządzenie posiada płynną regulację temperatury, a więc automatycznie wykluczone zostaje ryzyko możliwości spalenia kosmyków cienkich, wrażliwych i delikatnych. Poza tym rączka modelu BAB 2555TE 24mm Babyliss Pro została pokryta specjalnym materiałem termoizolacyjnym. W efekcie zastosowania urządzenia Twoje włosy stają się idealnie gładkie, proste i lśniące. Cena prostownicy do włosów BAB 2555TE 24mm Babyliss Pro to około 250 zł.

Prostownica do włosów Nano Titanium 25mm BAB2655NTE Babyliss Pro
Model Nano Titanium 25mm BAB2655NTE marki Babyliss Pro to urządzenie w przypadku, którego marka zastosowała rozwiązanie opierające się na najnowszej technologii gładkich nano-tytanowych płytek. Dzięki temu urządzenie wręcz „ślizga” się po włosach, co zdecydowanie ułatwia profesjonalne wręcz przeprowadzenie zabiegu. Poza tym posiada ona specjalny, nakładany grzebień. Dzięki tej, dodatkowej opcji, istnieje możliwość łatwego wydzielenia pasm. Takie rozwiązanie bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku kobiet, które nie posiadają jeszcze zbyt dużego doświadczenia w posługiwaniu się prostownicą do włosów. Warto dodać, że model Nano Titanium 25mm BAB2655NTE Babyliss Pro został przystosowany do europejskich standardów dotyczących oszczędności energii, a dzięki swojej niskiej mocy - 30W- prostownica może w dość szybkim czasie osiągnąć temperaturę oscylującą w granicach 230°C. Cena urządzenia nie należy jednak do najniższych. Prostownica do włosów Nano Titanium 25mm BAB2655NTE Babyliss Pro to bowiem wydatek rzędu 350 zł.

Prostownica do włosów Wet and Dry BAB2073E Babyliss Pro
Model Wet and Dry BAB2073E firmy Babyliss Pro to prostownica do włosów, którą z całą pewnością można zaliczyć do urządzeń z tak zwanej „górnej półki”. Urządzenie zostało bowiem przystosowane do prostowania nawet wilgotnych pasm. To innowacyjne rozwiązanie w znacznym stopniu sprzyja również zdrowiu kosmyków, ponieważ umożliwia włosom zachowanie naturalnego poziomu wilgoci po przeprowadzonym zabiegu prostowania. Specjalne otwory, w jakie został wyposażony model Wet and Dry BAB2073E Babyliss Pro z łatwością usuwają nadmiar pary, natomiast sama prostownica posiada dodatkowo pięciostopniową regulację temperatury. Należy dodać, że również proces nagrzewania się Wet and Dry BAB2073E Babyliss Pro jest niemalże natychmiastowy. Niestety, jest to jednak także jedna z droższych, dostępnych na rynku prostownic. Jej cena wynosi bowiem około 380 zł.

Prostownica do włosów BAB2075E Babyliss Pro Spa do włosów High Tech
Prostownica do włosów BAB2075E Babyliss Pro Spa do włosów High Tech to urządzenie parowe wyposażone w dodatkową jonizację. Ten model profesjonalnej prostownicy wyposażony został w innowacyjne, niezwykle gładkie nano-tytanowe płytki. Funkcja pary sprawia, że struktura włókien włosów ulega zdecydowanemu rozluźnieniu, w efekcie czego pasma o wiele łatwiej jest prostować, bez wywierania na ich szkodliwego wpływu. Ujemne jony sprawiają, że kosmyki nie elektryzują się i są bardziej podatne na rozczesywanie. Warto dodać, że urządzenie bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku wszystkich rodzajów włosów. Poza tym wyposażona została ona w inne, użyteczne funkcje i dodatki takie jak na przykład składany grzebień do rozczesywania z trzema ustawieniami, a mianowicie praca bez grzebienia, z grzebieniem średnim i grzebieniem wysokim, automatyczne wyłączanie urządzenia, regulację temperatury od 170 stopni do 230 stopni C, czy użyteczną funkcję Ionic. W zestawie firma dodaje także pokrowiec i materiał ochronny. O ile funkcja pokrowca jest znana, o tyle warto nadmienić, że materiał ochronny służy do położenia prostownicy w przerwach pomiędzy jej stosowaniem. Prostownica do włosów BAB2075E Babyliss Pro Spa do włosów High Tech to jednak spory wydatek dla kieszeni. Jej cena oscyluje bowiem w okolicach nawet 500 zł.

Cutek Wahl
Cutek Wahl to kolejna marka, jaką warto wziąć pod uwagę podczas wyboru dobrej prostownicy do włosów. Wszystkie, produkowane przez markę modele to urządzenia dobre jakościowo, które posiadają jednocześnie charakter uniwersalny. Dzięki niewielkim rozmiarom płytek w rozmiarze 11mm, urządzenie śmiało można określić mianem „lokówko – prostownicy”. Poza tym Cutek Wahl może być używany zarówno na włosach damskich, jak i krótkich włosach męskich. Ceramiczne płytki tego rodzaju prostownic do włosów pokryte zostały innowacyjną powłoką, natomiast zastosowanie najnowszej technologii Nano-Silver stanowi gwarancje sterylności zarówno urządzenia jak i przeprowadzania samego procesu stylizacji pasm. Urządzenia Cutek Wahl nie mają problemu z utrzymaniem prawidłowej, stałej temperatury, ponieważ zostały one wyposażone w dwa elementy grzewcze PTC. Poza tym są one wyposażone w obrotowy kabel. Mówiąc o modelach Cutek Wahl należy wspomnieć także o tym, że wszystkie one mają regulację temperatury, która dodatkowo może być regulowana dowolnie, w zależności od Twoich potrzeb, do nawet 200°C. Poza tym są to typowe urządzenia „mobilne”, a więc ich transport – dzięki małym rozmiarom – nie powinien nastręczać zbyt wiele trudności. Modele Cutek Wahl są także energooszczędne. Przejdźmy jednak do omówienia konkretnego modelu. Jednym z godniejszych polecania jest więc typ prostownicy Cutek Wahl Pencil.

Prostownica do włosów Cutek Wahl Pencil
Prostownica do włosów Cutek Wahl Pencil to jeden z modeli określanych mianem wielofunkcyjnych. Urządzenie zostało bowiem wyposażone w dwa rodzaje, wspomnianych już powyżej funkcji, a więc funkcję umożliwiającą prostowanie włosów, jak i funkcję pozwalającą na falowanie pasm. Co więcej, oba z powyższych zabiegów mogą być przeprowadzane zarówno na kosmykach krótkich, jak i na włosach zdecydowanie dłuższych. Dzięki małym rozmiarom, Cutek Wahl Pencil jest również łatwa do przenoszenia oraz transportu. Dodatkowym atutem tego modelu prostownicy do włosów jest również jej cena. Za wybrany model przyjdzie Ci bowiem zapłacić jedynie około 150 zł.

Hair Goddess
Hair Goddess to kolejna, sprawdzona marka produkująca dobre jakościowo urządzenia służące do prostowania niesfornych kosmyków. Ta międzynarodowa firma wykorzystuje do produkcji swoich urządzeń wyłącznie najnowsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne.
Prostownica Hair Goddess Salon Secrets
Prostownica, Hair Goddess Salon Secrets to model dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – białej jak również czarnej. Obie wersje urządzenia zostały specjalnie zaprojektowane przez słynnego, włoskiego designera marki. Sama prostownica Hair Goddess Salon Secrets została natomiast wyposażona w unikalne, ruchome płytki turmalinowe, których zastosowanie sprawia, że pasma po zabiegu stylizacji nie będą naelektryzowane, za to będą idealnie gładkie i cudownie błyszczące. Hair Goddess Salon Secrets rozgrzewa się do pożądanej temperatury 210°C w zaledwie kilka sekund. Prostownica nie należy jednak do najtańszych. Za omawiany model przyjdzie nam bowiem zapłacić około 340 zł.

Prostownica do włosów Hair Goddess mini
Prostownica do włosów Hair Goddess mini to urządzenie wręcz stworzone dla zabieganych Pań, które potrzebują urządzenia niewielkiego gabarytowo, za to łączącego w sobie wysoką jakość za przystępną cenę. Prostownica do włosów Hair Goddess mini ma niecałe 15cm długości, więc z łatwością zmieści się ona niemalże do każdej, damskiej torebce. Poza tym posiada ona dodatkowe udogodnienie- idealne dla kobiet „zapominalskich” – dzięki specjalnemu licznikowi po 30 minutach nieużywania, Hair Goddess mini wyłącza się automatycznie. Cena samego urządzenia także jest niezwykle przystępna, ponieważ waha się ona w granicach zaledwie 90 zł.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Łysienie plackowate Wzrost włosów Łysienie mężczyzn Liszaj mieszkowaty Cięcie stożkowe Hirsutyzm