Jesteś tutaj:

Metamorfozy wprost ze Szwecji!

Poznaj tajniki supermodnej koloryzacji w naturalnych odcieniach. Pożegnaj się z amoniakiem. Sprawdź innowacyjne techniki strzyżenia. Przed nami dwa dni z jesiennymi trendami w pielęgnacji włosów! Na szkolenie w stolicy Dolnego Śląska zaprasza szwedzka marka CeCe of Sweden i wrocławski New Styler.

CeCe of Sweden to znana i ceniona marka, zajmująca się kosmetykami powstającymi zgodnie z najnowocześniejszą, szwedzką technologią. Jej specjaliści zawitają do Wrocławia, gdzie w dniach 5-6 października 2013 roku odbędzie się weekendowe szkolenie „Jesienne metamorfozy z Cece of Sweden!”. Spotkanie organizuje Akademia Włosa New Styler.

- Chcesz poznać aktualne trendy i innowacyjne techniki strzyżenia? Przetestować koloryzację bez amoniaku? A może stawiasz na produkty bazujące na najwyższej jakości surowcach z naturalnymi ekstraktami z roślin i owoców? Sprawdź koniecznie, co w nowym sezonie przygotowali szwedzcy styliści współpracujący z marką Cece of Sweden – mówi Agnieszka Janicka, współorganizatorka przedsięwzięcia.

W programie szkolenia znajdzie się część teoretyczna, poświęcona prezentacji i omówieniu produktów do koloryzacji włosów oraz przeglądowi jesiennych trendów fryzjerskich. Nie zabraknie również części warsztatowej, podczas której pokazana będzie technika koloryzacji w naturalnych odcieniach oraz bez użycia amoniaku. Planowane jest także wykonanie koloryzacji oraz zaprezentowanie innowacyjnych technik strzyżenia.

¬- Podczas dwóch dni szkoleniowych styliści Cece of Sweden pokażą, jak w praktyce zaplanować profesjonalną metamorfozę oraz opowiedzą o innowacjach na nadchodzący sezon. To doskonała okazja do poszerzenia wiedzy i zaskoczenia nowościami swoich klientów! – mówi Agnieszka Janicka.

„Jesienne metamorfozy z Cece of Sweden!” przeprowadzane będą we wrocławskiej Akademii Włosa New Styler, przy ul. Żelaznej 52 A.
Spotkanie rozpocznie się 5 października 2013 r. o godz. 15.00.
Szkolenie potrwa do godz. 20.00.
Drugiego dnia, 6 października, część teoretyczna rozpocznie się już o 11.00 i, planowo, potrwa do godz. 16.00.

Dla wszystkich uczestników przygotowany będzie poczęstunek i dyplomy imienne potwierdzające udział w szkoleniu.

Bilety dostępne w New Styler, przy ul. Żelaznej 52 A we Wrocławiu oraz w sklepie internetowym: www.styler.com.pl.
Dodatkowe informacje i zapisy pod numerem telefonu 71 361 43 00.
Koszt szkolenia to 50 zł stanowiące bon do wykorzystania na zakup produktów CeCe w promocyjnych cenach.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Utrata włosów Gęste włosy Łuska włosa Fryzura Grzywka Biopsja