Jesteś tutaj:

Trychologia

Trychologia to dziedzina nauki zajmująca się schorzeniami skóry głowy i włosami. Stworzona przez lekarzy dermatologów pozwala na precyzyjne i dogłębne diagnozowanie problemów związanych ze schorzeniami głowy. Jest ona znana specjalistom z Hiszpańskiej firmy WONTERSAF od ponad 30 lat. Korzystają z niej już od dawna mieszkańcy Europy zachodniej i USA, a teraz jest dostępna również w Polsce.

Badanie w gabinecie trychologicznym wykonuje się elektronicznym mikroskopem powiększającym milimetr skóry głowy 200 krotnie. Można również, o ile to konieczne oglądać cebulki włosów pobranych z odpowiednich obszarów na głowie. W oparciu o zebrane informacje i zależnie od rodzaju dolegliwości, trycholog dobiera odpowiednie kosmetyki przeznaczone do samodzielnego stosowania w domu lub wykonuje cykl zabiegów w salonie. Poprzez odpowiednią pielęgnację specjalistycznymi preparatami można zadbać o odpowiednią higienę i poprawić ukrwienie skóry głowy, zapobiegając takim problemom jak: łysienie, wypadanie włosów, łojotok, stany zapalne skóry, łupież, łuszczycę i wiele innych.

Schorzenia te stale są następstwem negatywnych warunków, w jakich żyjemy. Zanieczyszczone środowisko, stres, promieniowanie powodowane przez różne urządzenia jak również nieodpowiednia dieta są najczęstszą przyczyną problemów. Nasze preparaty są do nabycia w wyspecjalizowanych zakładach fryzjerskich i gabinetach trychologicznych. Czas trwania kuracji zależy od dolegliwości i trwa od 6 do 12 miesięcy. W wielu przypadkach pierwsze efekty są widoczne już po kilku tygodniach. Firma WONTERSAF oferuje największy wybór kosmetyków trychologicznych w kraju. Są one dostępne w opakowaniach o zróżnicowanych pojemnościach, co daje klientom dużo swobody i komfortu przy zakupie jak również przy zastosowaniu. Pozwala to na utrzymanie najlepszych cen w porównaniu z innymi tego typu preparatami.

Klinika Handsome Men oferuje badania trychologiczne oraz odpowiedni dobór preparatów.

A
by umówić się na wizytę uprzejmie prosimy o kontakt pod nr 033 811 24 69.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Suche włosy Cienkie włosy Łysienie kobiece Biotyna