Sposób na Łysienie i rzadkie włosy. Wygraj walkę z łysieniem! Włosy już nigdy nie będą Twoim zmartwieniem. Klinika Handsome Men i problem z głowy. Przedłużanie włosów.
Badanie mikrokamerą

Trychologia to dziedzina nauk medycznych; gałąź dermatologii, zajmująca się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób skóry głowy i włosów.

Klinika Handsome Men poszerzyła ofertę swoich usług o zabiegi trychologiczne, które mogą być stosowane w przypadku:
•    łysienia,
•    łuszczycy,
•    łupieżu,
•    łojotoku,
•    łojotokowego zapalenia skóry głowy,
•    swędzącej skóry głowy,
•    włosów suchych i zniszczonych.

Schorzenia te są z reguły następstwem współczesnych warunków życia – zanieczyszczenia środowiska, stresu, nadmiernego promieniowania elektromagnetycznego, jak również nieprawidłowej diety i higieny. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji specjalistycznymi środkami można znacząco poprawić strukturę włosów oraz ukrwienie skóry głowy, co w wielu wypadkach zapobiega kłopotom z fryzurą lub niweluje już istniejące problemy.

Badanie w gabinecie trychologicznym wykonywane jest przy pomocy 200-krotnie powiększającego mikroskopu elektronicznego. Dla prawidłowego postawienia diagnozy trycholog przeprowadza wywiad z pacjentem, po czym ogląda skórę głowy wraz z pobranymi pojedynczymi cebulkami włosów. W oparciu o zebrane informacje zostaje określony rodzaj schorzenia, a następnie dobiera się odpowiedni zestaw kuracji.

Każdy pacjent może korzystać z zabiegów trychologicznych bezpośrednio w naszej Klinice lub zdecydować się na samodzielną aplikację preparatów w domu.

Czas trwania kuracji zależy od rodzaju dolegliwości i wynosi zwykle 6-12 miesięcy. U wielu pacjentów pierwsze efekty widać już po kilku tygodniach.

Zabiegi trychologiczne oferowane w Hansdome Men zostały opracowane przez specjalistyczną hiszpańską firmę WONTERSAF, która już od 30 lat działa na terenie Stanów Zjednoczonych, a także w krajach Europy Zachodniej. WONTERSAF posiada największy na rynku krajowym wybór kosmetyków trychologicznych.

Są one dostępne w opakowaniach o zróżnicowanych pojemnościach, dzięki czemu klient może wybrać najwygodniejszą dla siebie wielkość pojemnika. Tak szeroka oferta pozwala na utrzymanie korzystnych cen wszystkich preparatów w porównaniu z kosmetykami konkurencyjnych firm.

Uwaga: konsultacje trychologiczne w Klinice odbywają się indywidualnie, po uprzednim umówieniu się na konkretny termin.


               

 SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI Masz pytania? Chcesz umówić konkretny termin konsultacji lub zabiegu?