Sposób na Łysienie i rzadkie włosy. Wygraj walkę z łysieniem! Włosy już nigdy nie będą Twoim zmartwieniem. Klinika Handsome Men i problem z głowy. Przedłużanie włosów.

Jako ekspert w dziedzinie pielęgnacji włosów Klinika Handsome Men poszerzyła swoją ofertę o usługi pielęgnacyjne. W trosce o swoich klientów stworzyliśmy dla Ciebie zabiegi mające na celu utrzymanie włosów w jak najlepszym stanie i kondycji.

Wybierając wizytę w naszym salonie masz gwarancję, że zajmą się Tobą wykwalifikowani fryzjerzy, a twoje włosy staną się piękne i zdrowe . Przykładamy dużą wagę do tego aby nasi styliści  regularnie brali udział w  szkoleniach z nowych technik oraz byli na bieżąco z nowymi obowiązującymi na dany sezon kolekcjami.


Wszystkie Panie zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług:
- farbowania włosów
- balleyage
- strzyżenia i modelowania
- trwałego prostowania włosów Straight'n Shine
- trwała ondulacja
- trwała unosząca od nasady Headlines


Klinika Handsome Men nie zapomniała o mężczyznach. Również specjalnie dla nich przygotowaliśmy pakiet zabiegów pielęgnacyjnych:
- strzyżenie z modelowaniem
- farbowanie
- tuszowanie siwizny Men Reshade


Dla regeneracji włosów stworzyliśmy odżywcze rytuały pielęgnacyjne:
- kuracja odbudowująca Inner Effect Re Power (mycie włosów, aplikacja preparatów zwiększających objętość)   
- kuracja odbudowująca Inner Effect Re Soft (mycie włosów, aplikacja preparatów regeneracyjnych)   
-  kuracja ozonowa (mycie włosów, aplikacja serum, sauna, czesanie)

Powyższe zabiegi prowadzone są na produktach profesjonalnych firm fryzjerskich Goldwell i Framesi.


Wiemy jak często klienci borykają się z problemem chorób skóry i włosów. W tym celu zachęcamy do skorzystania z badania trychologicznego.
Ma ono na celu zdiagnozowanie problemu związanego z
- wypadaniem włosów,
- łupieżem,
- łojotokiem,
- swędzącą skórą głowy.

Badania w gabinecie trychologicznym wykonywane są przy użyciu 200-krotnie powiększającego mikroskopu elektronicznego. Na podstawie zebranych informacji określamy rodzaj schorzenia i dobiera odpowiedni zestaw kuracji.
Zabiegi prowadzone są przy użyciu specjalistycznych preparatów trychologicznych firm Wontersaf i Mon Rin.SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI Masz pytania? Chcesz umówić konkretny termin konsultacji lub zabiegu?