Sposób na Łysienie i rzadkie włosy. Wygraj walkę z łysieniem! Włosy już nigdy nie będą Twoim zmartwieniem. Klinika Handsome Men i problem z głowy. Przedłużanie włosów.
Wygładzanie i odżywianie

Wygładzanie i odżywianie włosów terapią keratynową

 
Z ponad 20 -letniego doświadczenia wiemy, że przyczyną suchych, łamliwych i zniszczonych włosów, często może być niedobór keratyny. Dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów Klinika Handsome Men, , wprowadziła do swojej oferty terapie keratynową na produktach firmy QOD.
 
QOD OrganiQ to kompozycja aminokwasów, białek i pielęgnacyjnych olejków roślinnych, które poddane redukcji do rozmiaru nanocząstek dogłębnie przenikają do podstawowej struktury włosa. W ten sposób spektakularnie wygładzają włosy (efekt jest podobny do tego osiąganego przez zabieg 
typu “anti-frizz”)
 
Keratyna to podstawowy budulec włosów, odpowiadający za ich kondycję i zdrowy wygląd. Jednak pod wpływem zarówno czynników zewnętrznych (słońce, wiatr, woda), jak i codziennych zabiegów pielęgnacyjnych, takich jak farbowanie czy szczotkowanie, ulega ona stałej redukcji. Dostarczając odpowiednią dawkę keratyny, udaje się odbudować pierwotny blask i gładkość włosa.
 
Terapia keratynowa polega na rekonstrukcji włosów poprzez bezpośrednie naniesienie preparatu keratynowego. Dzięki takiemu zabiegowi, włosy ulegają wyraźnej transformacji już podczas jego trwania - efekt widoczny jest niemal natychmiast. Terapia keratynowa poprawia kondycję włosów bez uszkodzenia ich struktury. Uważa się nawet, że im włosy bardziej zniszczone, tym bardziej spektakularny efekt terapii.
 
Keratyna ma także rewelacyjne właściwości pielęgnujące i profilaktyczne. Stąd też coraz częściej znajdujemy ją jako składnik w szamponach, tonikach, odżywkach. 
 
Zastosowanie keratyny?
Terapię keratynową wykonujemy zawsze wtedy, gdy włosy są odwodnione, zniszczone i suche. Preparaty keratynowe przeznaczone są do wszystkich rodzajów włosów i ze względu na swój regenerujący wpływ może być stosowane niemal codziennie. Rzadko jednak zachodzi potrzeba częstego wznawiania terapii, ponieważ w zależności od zastosowanego preparatu efekt pojedynczego zabiegu może utrzymywać się nawet do 5 miesięcy.
 
Nasi specjaliści wykonują zabiegi przy użyciu trzech rodzajów keratyny, dobierając odpowiednią serię, bezpośrednio do struktury włosa.
 
 
- Keratyna QOD Gold bez formaldehydu o zapachu bananowym
Terapię opracowano na bazie aminokwasów, białek i olejków z nasion Amazonii, które ulegają redukcji w procesie nanotechnologii. Keratyna Gold rekonstruuje włosy na poziomie strukturalnym. W swoim składzie zawiera białą glinkę, keratynę i nanocząsteczki 22-karatowego złota, które pod wpływem działania termicznego umożliwiają głęboką penetrację struktury włosa, czego rezultatemjego zmiękczenie i błyszczenie. QOD Gold w 60 % zapewnia regenerację, zaś w 40% prostowanie włosów. Wygładza i dodaje blasku. 
 
- QOD Max o pH 2.5 i zapachu czekoladowym.
Terapię opracowano na bazie aminokwasów, białek i olejków z nasion Amazonii, które ulegają redukcji w procesie nanotechnologii. Keratyna Max stworzona została na bazie ekstraktu z kakaowca. W swoim składzie zawiera polimery filmotwórcze, które chronią przed działaniem ciepła prostownicy i suszarki jak również hydrolizat czystej keratyny, witaminy, ekstrakt z kakaowca, kolagen i mieszankę silikonów. QOD Max w 60 % zapewnia prostowanie, zaś w 40% regenerację włosów. Wygładza i dodaje blasku.  

- Keratyna RED o pH 2.5 i zapachu truskawkowym
Produkt powstał przy wykorzystaniu najlepszych i najbardziej efektywnych składników dostępnych współczesnej kosmetologii. Jest wolny od niepożądanych substancji chemicznych oraz zapachowych. Terapię opracowano na bazie aminokwasów, białek i olejków z nasion Amazonii, które ulegają redukcji w procesie nanotechnologii.
 
Do uzupełnienia kuracji keratynowej używamy specjalnie dobranych szamponów oczyszczających firmy Yu-Ca:
 
- Szampon oczyszczający o pH 7.0 i zapachu zielonego jabłka
- Szampon oczyszczający QOD GOLD o pH 6.5 i zapachu bananowym
 
Uniwersalne szampony oczyszczające przeznaczone dla całej linii produktów, którego optymalna formuła nadaje się do wszystkich zabiegów. Szampony usuwa nadmiar pozostałości preparatów do stylizacji oraz nagromadzonych zanieczyszczeń, które odkładają się na włosach. Wysokie pH szamponów QOD otwiera łuskę włosa i dzięki temu substancje odżywcze produktów QOD głębiej penetrują w strukturę włosa.
 
Rezultaty zastosowania keratyny z linii QOD OrganiQ:
Włosy puszyste i delikatne falowane zostaną wyprostowane w 90 – 100%, a rezultat utrzyma się do 5 miesięcy,
Włosy średniej objętości i falowane zostaną wyprostowane w 80-90%, a rezultat utrzyma się do 4 miesięcy,
Włosy gęste i kręcone zostaną wyprostowane w 60-80%, a rezultat utrzyma się do 3 miesięcy.
 
Twoje włosy są suche i zniszczone? Nie czekaj! Zapisz się już dziś !
 
Koszt zabiegu, w zależności od gęstości i długości włosów, oscyluje w granicach od 350-1000 zł. 
 
Jeżeli chcesz umówić się na zabieg, skontaktuj się z naszym oddziałem w Warszawie, 
tel (22) 4 688 688.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI Masz pytania? Chcesz umówić konkretny termin konsultacji lub zabiegu?